Отзыв о компании НОВА ПОШТА
Добавлен: 22:19 13.08.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Описание деятельности:  Транспортні перевезення по Україні

Никнейм: Юра (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Июнь 2014
Дата увольнения: Август 2014

В основній масі колектив доброзичливий.
Можна отримати певний досвід, наприклад, водіння.

Якщо ви впертий, витривалий, може і зможете заробляти певні гроші, які будуть психологічно виглядати непоганими, але більшу їх частину буде з'їдати машина, і чи воно того вартуватиме, судити вам. Я вирішив, що воно того не вартує.
Якщо ви не водій зі значним стажем, або не таксист з 15-річним досвідом, не ведіться на те, що ви будете добре заробляти. Будете працювати без обіду до 20 год, а отримувати будете перші декілька місяців тільки на машину (в кращому випадку).
Візьмуть вас по контакту, який складено таким чином, що як би ви не працювали, можете ще залишитися винними. Мова взагалі не йде про оплачувані лікарняні, відпустки. Обіду у вас теж не буде.
Не ведіться на те, що у вас норма 50 адрес в день (7 хв на адресу?), вам і так раніше пів дванадцятої з терміналу не виїхати, бо то не всі коробки вже є, то нема сканера, то банально принтер не друкує. Тільки ви трохи вивчите район, не надійтеся, що ви нарешті заробите собі гроші, щоб залатати подерту на минулому тижні шину, вас зараз же переведуть на інший район, і скажуть, що ви погано працюєте.
Ваш район, який буде носити назву, скажімо, "Центр" обов'язково включатиме в себе низку вулиць, розкиданих по цілому Львову - і тобі район Шевченківського замку, і коло Скрині, і біля польського посольства - вам будуть спихати ваші колеги все за принципом "що мені негоже", але "возмущатися" не буде вам смислу, бо начальство вам пояснить, що то ваш район, і ви повинні то везти, в результаті чого замість, скажімо, сорока адрес ви роздерете собі задницю, але розвезете лише двадцять.

Завантажуватися будете ви в останню чергу, бо, звісно, окремої рампи, як в інших у вас не буде, і як виносити коробки з терміналу в машину буде суто ваша проблема, так само як і знайти сканер, навіть якщо ви побачите, що ніхто з ваших колег активно не сканує, але сканерів уже не буде. Вони масово появляться, коли уже всі ваші колеги будуть готові до від'їзду.
До речі, вам будуть настійливо пояснювать ваші менеджери, що ви і зранку, і під час їзди маєте дзвонити до ваших клієнтів, щоб самостійно спланувати і організувати процес доставки до ваших клієнтів, яких то немає на місці, то в них обід, то вони бажають, щоб їх зачекали годинку, чи принесли вантаж в кафешку в центр.
Не ведіться на це, у вас буде чіткий перелік підстав, в яких випадках і до кого ви маєте дзвонити.
І найголовніше: проблеми індійців шерифа не ... Не ведіться на обіцянки гарно платити зарплату. Навіть той мізер, який ви заробите в цьому місяці, вам дадуть аж в кінці наступного, якщо дадуть, звісно. Бо як би ви сумлінно не рахували витрати пального, все залежить від вашої машини. Якщо вона перепалила бодай півлітри в день, не сумнівайтеся, в кінці місяця вам відмінусують.
Добре подумайте, чи варто вам тратити час.

# Юрій2015-01-12 15:46:36
Додам ще, що гроші, треба віддати належне, заплатили...аж через 4 місяці після звільнення, коли я пригрозив судом. Одне образливо. Коли я неодноразово в процесі розрахунків підходив вияснити, що я заробив, мені дали методику, як рахувати (скільки кг і скільки адрес розвіз, стільки і заробив відповідно до розцінок). Так як я був початківець, я і не міг заробити по максимуму, і ще й до того мене весь час перекидали по районах, але все ж.... Згідно з моїми підрахунками, я за місяць праці на своєму авто 10-12 год в день без обіду вроді як не заробив навіть 2000 грн. А вийшло, що заплатили набагато більше. Скажете, ну і люкс! Але ж я вже звідтам пішов, а якби мені зразу сказали, скільки я заробив, то б тримався там може й досі! А вони мене перевели з нового місяця на центр, а я подивився, що мені виходить 70 грн в день, бо зовсім мало розвозів (в центрі треба далеко носити і припаркуватися нема де, часу тратиш в 5 разів більше).
Я розумію, що не було ще начальника, який всім вгодив, але так "наламати дров" в основоположних питаннях, то перебір. Там немає керівництва, а якесь пані-братство