Отзыв о компании EPAM
Другие названия: Epam Systems
Сайт:  epam.com
Регионы работы: Киев, Винница, Львов

Описание деятельности:  Один из лидеров разработки ПО (аутсорсинг) в Украине

Никнейм: Сергій Царик (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Август 2008
Дата увольнения: Сентябрь 2009

Загальні враження - позитивні. Я мирився з негативами. Вони були не настільки вагомими, щоб я вважав їх критичними.Керівництво Львівського офісу вважаю повністю адекватним. З усіма менеджерами (рівень керівників відділів) львівського офісу знайомий особисто. Хорошої про них думки.
Прийшов в компанію на пристойні умови. Ринкові. Аж ніяк не нижчі
Пішов з компанії на кращу пропозицію (вище ринкової вартості).
З негативними відгуками на 90% не згідний.
Більшість керівників проектів з якими перетинався були цілком адекватними. Якщо я не підтримував їх думки, то це не означає, що вони не праві.
Більшість працівників до початку кризи працювала на реальних замовників.

Так, звільнення були. Навіть серед цінних на мою думку кадрів. Але це спричинено всесвітньою кризою.
Так, коли я почав працювати в компанії, то мені встановили заробітну платну дещо нижчу за ту, яку я особисто погодив з директором. Оскільки я не звільнився, а продовжив працювати, то я це зрозумів. Почалась криза. І вище керівництво не схвалило "надлишкові" витрати на мене. Але я можу зрозуміти чому так сталось.
Справді, розрахунок при звільненні проводили таким чином, що відпустку порахували по заниженому курсу гривні (середній за період, почав працювати при курсі 4.х закінчив при 8.х, нарахували по середньому). Так, вирахували єдиний податок за ті місяці, які я працюватиму на новій роботі, але ж я ішов на іншу фірму, то чому вони за мене повинні платити?