Отзыв о компании Террін
Добавлен: 03:16 13.04.2010
Другие названия: ТзоВ Террін, Террин, ВАТ "Концерн Галнафтогаз"
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food

Регионы работы: Киев, Александрия, Днепропетровск, Кривой Рог, Львов, Стрый, Харьков
Телефоны: (032) 298-89-38

Описание деятельности:  Займається розробкою і впровадженням проектів. На даний час - це проект створення мережі ресторанів швидкого харчування "Ala minute" при АЗС "ОККО"

Никнейм: Ярина (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: Март 2010

Приємна охорона на вході, симпатичні дівчата відділу персоналу.

Погоджуюся з попередніми дописувачами на рахунок того, що на роботу туди беруть лише за вмінням малювати неіснуючих тварин, дерев і людей під дощем. А скільки ти працював, що вмієш, наскільки ти хочеш якісно реалізувати себе з користю для фірми - це зовсім неважливо. Дівчат з відділу персоналу цікавили не рівень інтелекту і знання, а те, яка улюблена казка і т.п. Хоча, як кажуть "хозяин-барин".
Знайому без досвіду роботи і без бажання особливо напрягатися (тобто щоб роботи мало і строго 8годин) запрошували двічі на посаду офіс-менеджера, але вона знайшла іншу "непильну" роботу і відмовилася (причому зовсім не шкодує, бо інтервал запрошень у два-три місяці дали зрозуміти, що когось добряче поексплуатували протягом випробувального терміну). Ото вона їм тваринок понамальовувала!!!! (а що таке факс, сканер і ксерокс можна і не знати).
Тому в нас обох враження негативне, хоча кажуть, що "старичкам" платять добре, але і працювати треба понаднормово багацько.
Хто потрапив туди - не жаліється, але щоб зробити це - вчіть психологію і думайте, чи сподобається там людина , котра багато знає і вміє. Думаю, "Галнафтогаз" бере на роботу людей, щоб самим їх вчити. Тому ще раз - неіснуючі тварини і мінімальний інтелект допоможуть.