Отзыв о компании Корпорація МЕРЕЖА
Регионы работы: Львов

Описание деятельности:  Дилер ЛІГА:ЗАКОН

Дата начала работы: Сентябрь 2013
Дата увольнения: Май 2014

Немає ніяких, без наклепу наговорень та жартів.

Доброго дня, нерешті настав і мій час залишити відгук про цю шарашкіну контору під назвою КОрпорація Мережа.
Перспективи роботи на цій фірмочці немає ніяких, керівник 60тирічного віку, москаль, так москаль оскільки розмовляє з підлеглими на російській мові, деколи переходячи на українську(моментами), обманює та немає слова, але це все розпишу по пунктах:
1)Працював майже рік часу, обіцяли чуть не золоті гори у висновку обман, брехня і всякі схеми щоб обманути власних працівників, причому всіх без вийнятків. Але все попорядку.
2)Офісів декілька, один на КОперника співбесіди проводить на вул. Вербицького 6 там розташована бухгалтерія та кімната для співбесід, 2й офіс знаходиться на вул. Коперника 52, це офіційна юридична адреса, та квартира, так ви не помилилися прочитавши квартира, в якій був облаштований офіс в 1й з кімнат, де знаходяться сервери та бабуля тобто його мама теж москалиха, яка там доживає віку.Зараз 1ну із кімнат переводить в нежитлове приміщення в якому в подальшому хоче зробити відділ продажу.
3)Офіс на вул.Коперника 52 теж працює з порушеннями трудового законодавста.Деталі, заходите в під"їзд, з лівого боку металеві двері, скочем приліплена листочок"Корпорація Мережа" заходите попадаєтепрямо на кухню. Цього року старий пердун Веселов нарешті зробив там ремонт, то заразхоч трішки відповідає санітарним нормам. вправа зразу туалет, без витяжки. заходите далі бачите коридор БЕЗ ВІКОН, облаштований під офіс, стоять столи і комп"ютери.В цьому коридорі є парадний вхід який завжди закритий, і взимку холод собачий і протяг, оскільки нічогоне утеплено, хоча зашито все вагонкою.Володимир Миколайович таким чином порушує норми і умови трудового законодавства,посадивши туди працівників відділу продажу які переїхали з славнозвісної квартики з Вербицького.Післятого аж заходите в офіс в якому сидить 6ро працівників і 2 вікна. Взимку холод несамовитий і протяги.
4)Трохи про ЗАрплату: Володимир Миколаєвич Веселов Ухиляється від податків перевівши працівників на 0.5 та 0.75 офіційної ставки, виплачуючи решту грошей в конвертах.Коли я прийшов на роботу, то було обговорено ставку 1850 грн + % від продаж програмних продуктів таких як Ліга Закон та Медок, у висновку виявилося що і то забагато він мені оплачує за виконану роботу та порізав ставку до 1350 грн + %, % теж порізав та зменшив, окрім того зробив шкалу виплати відсотків так, що чистими на фірму ти маєш заробити 1710 грн аж потім тобі будуть платити % від продажу,( одним словом будеш працювати на волонтерських умовах іще маєш дякувати старому пирдуну за те що в нього працюєш).з ЗАрплатою обманює причому без всяких схем, просто собі придумав що продукт "нє продайоться", і все.ЛОХОТРОН! ЗАраз він платить в конвертах ухиляючись від податків, в нього йде відпад абонентів відділу продажу як такого взагалі немає, оскільки я був останнім працівиком цього відділу який терпів виходки цього божевільного старого ідіота.ТАкшо такі фірми як Акрос і комплекс Вперед, забирайте клієнтів, які потім вам ще дякую скажутьі принесуть нормальний прибуток, за нормальні умови обслуговування.
5)Є в нього доця яка зараз в декреті для якої Володимир Миколаєвич і тримає фірму "на плаву" сподіваючись що вона скоро вийде з декрету, яка навіть не думає цього робити і тільки оченятами кліпає.Її звати Свєточка, така сама як і він непорядна і брехлива.
6) Зараз старий встановлює відеонагляд по периметру офісу на вул. Коперника 52, та на Вербицького замість окуляра в дверях вмонтована мініатюрна камера!
Увага студентів не йдіть на ту роботу, він вас обдурить і ще не заплатить, повірте це не жарт, просто будете сидіти та обдзвонювати клієнську базу в приміщенні без вікон, яке називаєть коридор,Хоч власник Володимир Миколаєвич, дибулкуватий, каже що це типу кімната.Ним вже зацікавилися органи прокуратути та Міліції, от чому він і ставить відеонагляд.!!! Це все не наклеп а реалії цієї фірми. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ПРАЦЮВАТИ НА МОСКАЛІВ які вас в кінцевому результаті обдурять..!

# Юрий Владимирович2014-05-27 01:41:35
Тебя обманывали не потому что твой директор "москаль", а потому что ты лох по жизни, а без таких, как ты, такие, как твой директор, просто не в состоянии себе заработать. Просто смирись с тем, что ты тупой рогуль (рагуль) - как у вас принято говорить. У нас русских (москалей), таких, как ты, называют просто и лаконично: быдло (от польского слова "скотина", "скот"). Ты изначально пошел работать к старому тупому уроду за гроши, поэтому ты изначально был для него быдлом, и получил то, что всякое быдло и заслуживает, т.е. ничего. До речі, я розмовляю на чотирьох мовах, за походженням напівукраїнець напівєврей, вважаю себе руським і антисемітом. Тому в моєму холдингу працюють професіонали усіх національностей, але таких злих та агресивних дурнів, як ти - справжніх мешканців "великого" Львіва, я, як правило, одразу ж жену геть, бо ви дурні від природи, агресивні за своєю сутністю та усі без жодного виключення впевнені, що в усьому винні тільки "ляхи, жиди, москалі та навіть марсіани", але тільки не ви самі. Короче говоря, рогуль ты и Африке рогулем будешь. А еще никто из вас никогда не заработает много денег.