Отзыв о компании Ампресатура ЛТД, ООО
Добавлен: 12:53 12.05.2014

Регионы работы: Киев, Винница

Описание деятельности:  Торговля машинами

Никнейм: Диана (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2013

Працюю в організації з лютого 2012 року, прийняли мене на посаду менеджером по роботі з клієнтами, на цій посаді пропрацювала пів року і підвищили мене, зараз я керівник відділу. Прийшовши в організацію не мала грунтовних знань в цій галузі, але завдяки моєму керівнику, який мене всього навчив, я отримала знання та вміння працювати на результат, що допомогло мені успішно працювати, отримувати достойну заробітну плату та самій керувати рівнем свого доходу. Керівництво організації дає можливість кожному розвиватись, вчитись новому, просуватись по карєрних сходинках.
У нас корпоративна культура на високому рівні, кожного року проводяться корпоративи та зустрічі за рахунок компанії. ЗП в нас виплачується кожного тижня, що є дуже зручно. В тиждень я мінімально заробляла 1500 грн, з того часу коли працюю на посаді керівника, то отримую 2000 грн за тиждень, що для мене з незакінченою освітою дуже непогано.

Немає

# Василий2014-06-29 18:34:33
Обучение платное?нет ли какого либо плана работы,независимо от проделанной работы платят 1500 в неделю?