Отзыв о компании Ампресатура ЛТД, ООО
Добавлен: 12:50 12.05.2014

Регионы работы: Киев, Винница

Описание деятельности:  Торговля машинами

Никнейм: Вікторія (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2013

Тут пишуть негативні відгуки тільки ті, хто і дня не проробив у нас.
Я ж працюю достатньо, щоб оцінити ситуацію реально.
Коли прийшла на співбесіду насторожило те що навчання платне, що багато кандидатів, але ризикнула, бо важко в той час було знайти роботу і не жалію про це. Так це не посада офісного клерка, який цілими днями нічого не робить, тут я цілий день зайнята.
До позитивного можу сказати, що відноситься те, що ЗП виплачується щотижня, з неї не стягуються податки, за тиждень стабільно можна заробити 1500-2000 грн, по роботі у всьому допомагають інші співробітники, зразу працюєш не ходиш як в інших фірмах як лох на стажування місяць після якого тобі кажуть, "ви нам не підходите", тут якщо тебе прийняли, то ти працюєш зразу на загальних правах, в нас багато працює студентів, які прийшли на роботу літом і залишились роботи так як їм запропонували плаваючий графік, загалом організація дорожить своїми співробітниками, бо багато вкладає в них сил.

Робота не хитра, тобто працюєш по одному сценарію кожного дня, за рахунок спілкування з людьми трохи відволікаєшся, але все ж спочатку важкувато морально.
коли я прийшла на роботу ми робили по суботах, зараз ж по суботах залишили тільки чергування, десь раз в місяць треба виходити і в суботу. коли застой на ринку можуть затримати ЗП