Отзыв о компании Торнад Айті Україна ( TORNAD IT )
Добавлен: 21:18 18.03.2014
Другие названия: Tornad IT ООО
Сайт:  tornad.com.ua
Эл. почта: tiefenbach@tornad.com
Телефоны: 093-730-00-00 , 063-142-36-42

Описание деятельности:  ремонтирует компьютеры, ноутбуки, iPhone, iPad и смартфоны.

Никнейм: Дмитро Ковбасенко (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Июль 2013
Дата увольнения: Январь 2014

Однією з найбільших переваг цієї компанії на момент початку моєї роботу був вільний графік - вказавши дні коли я можу працювати я міг спокійно планувати свій вільний час паралельно працюючи та заробляючи гроші. Другим плюсом на момент мого приходу в компанію було те, що взяли мене без будь-якого досвіду роботи, а з усіма необхідними аспектами мене ознайомили вже в процесі роботи. На диво порадував колектив - крім дружнього ставлення негласно всі техніки прикривали один одному спину як перед незадоволеними клієнтами (на жаль попадалися й такі), так і перед начальством

Треш, угар і содомія, - так би я охарактеризував роботу начальства, по природі криворукого і до керівних посад не навченого. Яким би не було чергове "геніальне" нововведення - все невблаганно і безжально наближало існування компанії до краху. Незважачи на зростання кількості клієнтів і, як наслідок, доходів, техніки парадоксально почали отримувати менші зарплатні і більше негативу в свій бік збоку начальства. Чому? "Ну так ви ж самі винні, ніхєра не робите, тільки зарплату просите". З часом прірва між нами, техніками, і нашим бєспадомним рукаводством тільки росла, і все дійшло до того, що ключові техніки, на яких фактично трималася вся ця контора просто звільнилися. Ах так, кожного з них як мінімум кинули на 600 гривень зарплатні, але цим зараз нікого не здивуєш.

Настав час коли Томас (мейн босс) дістав і мене, по природі спокійну і врівноважену людину, і ось уже і я вирішив звільнитися. На жаль це виявилось не так просто, оскільки я принципово невіддаю заяву про звільнення, поки мені не виплатять зп, на що мейн босс заявив, що не віддасть трудову поки я не напишу заяву. Так і граємось в рекурсію уже два місяці. Боюсь доведеться доводити справу до суда, хоча і не дуже хочеться.

Ну а так, якщо є бажання підняти трохи досвіду в ремонті яблукотехніки і різноманітних ноутів, піти сюди попрацювати в принципі можна, але я б радив двічі подумати, перш ніж остаточно сказати так і поставити свій підпис на злополучному контракті