Отзыв о компании Львівська пивна компанія
Добавлен: 18:48 02.02.2014
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Киев, Львов

Описание деятельности:  експедиція, доставка пива та горілки в магазини. адреса Львів, Шевченка 323( район Рясне-Руська )

Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2014

Немає

Фірма стала реально парашна за часів правліня Солтис, особливо відділ алкоголю, текучка кадрів шалена, працівників ніхто не цінує, якщо не подобається то пишіть заяву. Всі торгові в пошуках роботи. Зарплата реально ужасна... Відділи пива, рево не далеко втікли. Так от ЛПК то ліквідатор брендів, появляється нова продукція,торгових заставляють продавати нічого за то не оплачуючи, взагалі на ЛПК торгові продають багато всякої жести абсолютно безлплатно непродаєш виписуєш на машину. Плюс дибільні трекери та газові установки... Коротше люба риба гниє з голови, таких сраних керівників як Мацько та Жеребний треба давно гнати з фірми яка колись була на перших місцях серед роботодавців,вони зробили реально.... Я радий що вже не працюю там і Вам нераджу..,

# аноним2015-04-22 22:32:19
Тарасику "король" життя.про що ти взагалі пишеш, чи ти може не в курсі яку там амортизацію платять на автомобіль? То я тобі скажу за 2 т.км. 180 гривень а тепер порахуй тільки заміну масла на скільки йдеш в мінус! Чи про розхід газа по наших дорогах в 10 літрів? Накопичилось більше днів відпустки як дозволяє закон? Пиши заяву на звільнення і одразу пишеш заяву про прийом назад. Звільняєшся з роботи і маєш невикористану відпустку? Забудь ніхто тобі її не буде компенсовувати грошима.а ти тарасик купи ровер з багажніком (для товару) і крути педалі тварина продажна. Найшли рабів за 300$ і росказують як там добре
# Той хто жалкує про відмітку в трудовій2014-12-29 14:46:18
Погані відгуки про "компанію" з'являються не через відгуки АНОНІМА а через дотримання або не дотримання взятих на себе обов'язків зі сторони так званої компанії ЛПК вони їх не дотримуються. І я і багато інших мноїх знайомих працювали там. Нічого хорошого про ту контору сказати не можуть. Ні один відділ не не працює нормально ні пиво , ні алкого, ні рево. Все пізнається в порівнянні. Ганьба ЛПК
# Тарас2014-10-01 23:40:41
Через таких козлів як ти, про фірму ЛПК і її керівників зявляються погані відкуги . Тільки з часів керівництва п Солтис і почався наводитися порядок в торговому відділі. Н Солтис разом з керівниками торгового відділу Кириченко Р, Мацько М, Жеребний Р і створили таку систему та умови роботи, де тобі такому барану та "неудачнику" не місце. На фірмі залишаюся працювати лише ті, які працюють і заробляють гроші, а ти хотів сидіти на дивані, а тут ставлять трекера на авто-не повезло тобі. І ніде ти не знайдеш роботи, бо таким як ти не місце на жодній фірмі . А ми тішимося, що на сьогодні серед наших ТП немає тебе і подібних до тебе.