Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Киев, Львов

Описание деятельности:  експедиція, доставка пива та горілки в магазини. адреса Львів, Шевченка 323( район Рясне-Руська )

Отзывы о компании     Львівська пивна компанія Всего отзывов: 14

Фильтр по региону: Все Киев Львов

2018-10-16 23:35 Гость, г. Киев
?
Начался полный бардак, денег не платят по 3, 4 месяца! ! ! !
2017-01-04 14:08 Володимир, г. Львов
Працюю у ЛПК вже досить довго торговим представником. Зарплата прозора, можна легко самому порахувати. До недавна ЛПК лідирувала по з/п, але зараз інші компанії теж підвищили оплату, тому і текучка зросла.
Мінуси є на кожній роботі!
2016-12-15 14:26 Сергій, г. Львов
Влаштувалась на роботу зразу після універу. Працюю торговим представником вже півтора року, клієнти хороші і умови праці також. Дуже задоволений сьогоднішнім місцем праці.
зменшити паперове навантаження!
2016-12-12 15:45 Тарас, г. Львов
Працію в цій компанії вже досить довго 3 роки. Робота подобається. Якщо ти цінний працівник, то маєш добре ставлення зі сторони колег та керуючого. Оплата висока, своєчасна.
Амормизація - мізер!
2016-06-20 16:28 Маркіян, г. Львов
Я робив на ЛПК майже 8 років. Звільнився бо поїхав в Польшу на більші гроші Прочитав відгуки про ЛПк, скажу так-як і на всіх фірмах ідіотів хватає , але вобшим робити можна. Дают можливість заробити нормальні гроші. Половина колективу старі водії та експедитори, які роблять більше 10років(майже з початку роботи фірми). Багато товару, великий тонаж на літо треба вивозити, але гроші платять вчасно і нормальні гроші. Так, вимагают щоб робота була зроблена . Дают можливість заробити і додаткові…>>
Доїхати на Тролейбусну лекше було з Наукової ніж в рясне
2016-05-02 19:14 Андрій, г. Львов
поки неможу сказати
Шановна ДИРЕКЦІЯ Компаніїї Ви краще поміняйте авто парк...таких гробів на колесах нема вже ніде..Вам не стидно при такій солідні компанії не оновити АВТО ПАРК...я ВОДІЙ зі СТАЖЕМ 24 роки що обїздив більшу половину Європи...сижу без роботи..но чесно до Вас я би не пішов на ваші ГАЗОНИ ТРУПИ і за 15 тис...ви думаєте що криза і до Вас порбіжать ? ! та пішли Ви в жопу..................
2016-03-04 13:31 Юрій, г. Львов
Можливість пізнання контрагентів для подальшої співпраці в приватному бізнесі Хорша інституція для отримання навиків торгового представника Яскравий приклад ведення тіньового бізнесу в Україні, котрий купив "усіх і все"
- ЗП неофіційна з двох частин в конвертах, офіційна- копійки для мінімізації коштів працівників - всі фін навантаження з боргів клієнта падають на ТП - збирання коштів від контрагентів готівкою по території вкрай небезпечне і не законне - продаж алк. товарів "з багажника" без ліцензії та дозволів для реалізації плану - реалізація продукції в цілях "конвертаційного центру" - постійна понаднормова праця з частим залученням ТП до праці у вихідні та святкові дні
2016-02-16 11:37 Аноним, г. Львов
Прочитав відгуки, переважно негативні. Не можу з ними погодитись. Відплацював на ЛПК 9 років. Сильна компанія з сильним керівником - Солтис Н.В.
Негатив один - є працівники які працюють роками, мають досвід, освіту, але поводять себе неадекватно. Неадекватно - це словесне приниження працівників, розпивання алкоголю на робочому місці ( і це майже кожного дня, на очах усіх офісних працівників! ! ! ! ). І це не експедитори, не вантажники, а бухгалтер та менеджер! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Директор в курсі але покриває.
2015-11-16 17:21 Аноним, г. Львов
нема
народ навіть не думайте іти працювати! Амортизація на авто залишилась незмінна і складає копійки, Солтис(директор)-вообше курити щось сильне!
2014-05-27 13:09 Юрій Петрович, г. Львов
навряд чи є
Львівська пивна компанія, петро степанович -начальник, який наймає працівників. Рекомендували по знайомству, тому прийшов без "задніх" думок. Прийшов на стаджування експедитором, він обіцяв, що за 3 дні заплатить. Сумарно відпрацював в нелюдський умовах за 3 дні біля 40 годин, через мої руки пройшло тільки за один день 12 тонн! ! ! Далі, запідозривши неладне, став шукати відгуки, прочитав їх, і зрозумів, що працювати там не хочу. Ніяких грошей за роботу фактично вантажником не отримав,…>>