Отзыв о компании ADELINA CALL CENTER
Добавлен: 17:18 09.01.2014
Сайт:  adelina.com.ua
Регионы работы: Киев, Дружковка, Львов, Харьков

Описание деятельности:  Adelina Call Center – публично признанный лидер профессиональных контактных центров Украины, с 2004 г. предоставляет высокотехнологические услуги ведущим компаниям Украины, стран СНГ, Европы и Америки. Более 1800 сотрудников компании в Украине и России ежегодно обслуживают порядка 50 млн клиентских обращений с помощью современных телекоммуникационных средств. Adelina Call Center заботится о развитии своего персонала, обеспечивает бесплатное обучение, участие в международных конкурсах и форумах. В компании действует программа внутреннего развития Adelina Business Class, согласно которой каждый наш сотрудник имеет возможность получить административную должность в Adelina Call Center. Благодаря программе Adelina Business Class, а также целенаправленной внутренней политике компании по развитию персонала, вся наша управляющая команда, в том числе, ТОП-менеджмент, на 95% состоит из бывших операторов-консультантов, прошедших всю необходимую подготовку, обучение и практику. Мы внимательно относимся к мнению сотрудников, в том числе, бывших, о работе в Adelina Call Center и стараемся отслеживать все отзывы о компании. В случае, если у Вас возникли спорные вопросы, требующие, на Ваш взгляд, их немедленного разрешения, просим писать на электронный адрес pr@adelina.com.ua. Таким образом, мы сможем оперативно отреагировать и способствовать быстрому решению Вашего вопроса.

Дата начала работы: Декабрь 2012
Дата увольнения: Декабрь 2013

Один з позитивних відгуків про цю "чарівну компанію" можу сказати, це колектив і більше нічого.
Працював на проекті Воля
що радувала можливо це веселі абоненти які іноді підняли тобі настрій)

а про негативні сторони можна писати вічність .... гнучкий графік зацетую фразу
:"а чом ти шепчиш Роза" так ставлю зміну НЕ менше 12 годин "Так надо" і ти не мжеш нічого вкоїти з цим!!!
- це можна почути від одного супер візора!!!
хоча це тільки квіточки, є такі що без твого відома графік поміняють, і тут таке, ранок 08:00
дзвінок - "Сука Петров якого хера ти не на роботі ???!!!!
ти такий " Ти а чом ??? в мене зміна з 12
прийшовши на роботу в КЯ- карті якості--- гарненько стоїть штраф
начальство ще то )
але то все херня
Зарплата саме болючіше питання
її просто немає, оскільки получиш 1500, що це є ... це 0 на сьогоднішній день
щоб отримати 2500 і більше, треба ригати на тій роботі, процювати по 12 годин щоб цистого логіну було 12 годин....
а якщо простої вилогінюють кажуть іди погуляй, ти маєш право сказати ні, але це буквально хватає на 3 хв. самі нагло тебе вилогінюють,1 якщо рвешся до роботи поміняють пароль тоді точно не сядеш працювати
Супер візорів також можна зрохуміти оскільки вони виконують розпорядження своїх начальників
в середньому за остатні місяці роботи в Аделіні за місясь було в середньому 160-180 годин логіну, зміни по 10 годин.
ЗП була 2000- 2500 грн
що до порад хто бажає піти туди працювати - ОБХОДЬТЕ 10 ДОРОГОЮ ЦЮ КОМПАНІЮ !!!
якщо не хочете собі по пперше наробити купа болячок
коли тобі навіть нормально пообідати не дадуть !!!!!! мені пох що ти обідаєш бігом в логін в нас черга !!! хоча ти став на ЗАконну перерву по статистиці
таке не один раз можна було почути ....

нажаль така компанія ти там як та миш яка нічого не може зробити, хібащо втікати як з корабля який тоне !!! ТАК ЩО ЯКЩО НЕ ХОЧЕТЕ ТОНУТИ, І РОБИТИ ХОЧ ЯКИЙСЬ КАРЄРНИЙ РІСТ ВАЛІТ НАХРЕН З ВІДТАМ!!!
там немає жодного проекту в якому ти себе будеш почувати гідним працівником !!!

про це ще можна безліч часу говорити ....
пробачте за мати, але це враження про цю компанію...
можливо комусь цей відгук допоможе не ставати на ці граблі

# Прес-служба Adelina Call Center2014-01-22 17:14:57
Вітаємо і дякуємо за відгук про роботу в компанії!

Нам важливо знати, що думають наші співробітники про компанію. В залежності від отриманої інформації, в Adelina Call Center проводиться внутрішнє розслідування щодо наведених ситуацій.

Стосовно Вашого відгуку повідомляємо, що проект обслуговування нашого замовника – компанії «ВОЛЯ» - один з найбільших і найстарших в компанії. Ми пишаємося партнерством із замовником і котрий рік поспіль демонструємо високі показники якості обслуговування абонентів компанії. Заробітна платня на проекті погодинна і, в першу чергу, залежить від виконання якісних і цільових показників роботи. Окрім того, Adelina Call Center щомісяця нагороджує бонусними виплатами кращих консультантів-продавців. За умови виконання цільових показників на 100% ЗП консультанта з 8-годинним робочим днем складає 2600 грн на місяць, проте може бути збільшеною, за умов перевиконання цільових показників, або зменшеною, при умові виконання цільових показників менш ніж 100%.

Стосовно наведеної інформації щодо неетичного ставлення до працівників з боку керівництва, а також встановлення штрафу за несвоєчасний вихід на зміну, прохання до Вас надати більш детальну інформацію для проведення внутрішнього розслідування та прийняття відповідних заходів для запобігання таких випадків в майбутньому. Ми вкрай уважно ставимося до подібних заяв. Якщо у Вас є можливість конкретизувати свої зауваження, пишіть, будь ласка, на адресу pr@adelina.com.ua. В разі необхідності в компанії буде проведена додаткова робота з персоналом.

Однак в цілому багато фактів свідчать про те, що в компанії створені дійсно комфортні умови не лише для роботи, а й для професійного росту і розвитку співробітників! Ми маємо багато нагород та визнань на ринку, активно зростаємо. Строк роботи операторів на більшості з наших проектів, в тому числі на «ВОЛІ», складає 10-12 місяців, багато хто з операторів працює більше 3-4 років в компанії, що свідчить про дійсну задоволеність умовами праці. Проте ми не зупиняємося на власному вдосконаленні і враховуємо всю викладену інформацію для покращення нашої роботи.

З повагою,
Прес-служба Adelina Call Center