Отзыв о компании CVG Украина
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Машиностроение и оборудование
Сайт:  cvgrp.com
Регионы работы: Киев, Львов
Телефоны: (032) 232 65 32

Описание деятельности:  Commercial Vehicle Group(CVG) - ведущий поставщик интегрированных систем для коммерческого автотранспорта, включая рынки грузовиков большой грузоподъемности, строительной и сельскохозяйственной автомобильной техники, а также специальный и военный автотранспорт.

Никнейм: Роман (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Июнь 2013

- Дружній колектив, багато дівчат =)
- Гарно навчають молодих працівників Інструктори Аня та Вероніка.
- Цех великої площі, чистий, обігрівається зимою.
- Перевиконуєш норму, отримуєш гарну премію.
- Вчасно видана зарплата (аванс і решта зарплати).
- Розвозять працівників 6-а маршрутками по Львові і за його межі.

- Робота позмінна, 1-а зміна 07.00-1530, 2-а 15.30-00.00.
- Штучне освітлення (цех біль схожий на величезний бункер - в який ніколи не потрапляє сонячне проміння).
- Нереальні норми на тестерах.
- Роздягальна і туалет в одному коридорі.
- Шкафчики надзвичайно малі, між ними малі проходи.
- Штраф (червону картку) можна отримати за любу помилку.
- Монтерам можна працювати лише у синіх футболках, і начальству все одно що вона не твого розміру і тобі незручно.
- Не будеш 2-а дня на роботі - Автоматично звільнений.
- Всю зміну доведеться пропрацювати на ногах і при цьому швидко монтувати мережі.
- Привозять замалу кількість питної води - вистачає лише на одну зміну.
- На робочому місці можна ЛЕГКО поранитися об велику кількість гострих кілків.
- Відсутній медпункт і це на фірмі де є більше 500 працівників =/
- Деякі майстри є ними лише тому що мають не гарний інтелект а довгий Язик і можуть БЕЗПІДСТАВНО покричати на працівника.

# анонім2015-09-03 15:35:00
що сказати! зарплата 300 доларів брехня максимум 150!
# Вася2014-04-13 20:50:13
Немає в цеху чоловічого туалета, доводиться бігти 200 метрів в роздівалку і 200 назад поки їде конвеєр. Якщо в цеху дуже жарко то завжди ламається вентиляційна система зимою буває таке що доводиться тепліше одягатися, а літом коли в цеху зашкалює біля 30 ти непрацює система охолодження.
# Катя. Львів2014-01-14 00:14:35
Робота не серйозна. Майстер Аня не навчає підлеглих і ображає лайкою, якщо їй ти не подобаєшся. Тобто зводить безпідставний наклеп. Саме сьогодні, в понеділок 13.01.2014 року, звільнили двох молодих дівчат, які пропрацювали 1-2 дні на підприємстві. Як нам пояснили, ніби ми не справляємось і не підходимо. Тільки ось завод забув, що він приймає людей на оплачуване навчання, а тому повинен гарантувати стабільність трудових відносин під час проходження випробувального терміну. Аня на нас погнала, і ми будемо звертатися в суд буквально цими днями. І повідомимо на форумі подальші факти. Люди!!! Українці... Досить терпіти і не дозволяйте витирати об себе ноги.