Отзыв о компании Дата Колл, ТОВ
Добавлен: 00:49 18.12.2013

Регионы работы: Киев, Винница

Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Хороший колектив (враховуючи тільки операторів)

Напишу загальне враження, а ви уже кожен для себе вирішіть позитивний відгук чи негативний. Всеж почнемо з хорошого: умови праці (дійсно все добре, завджи чисто та прибрано, це завдяки прибиральницям(єдині люди які не викливають неповаги,невраховуюси колег інших операторів)), та дуже хороший колектив(рахуючи тільки операторів). Ну а тепер хочу висловити свою думку про негативні сторони цієї організації: люди хто збирається працювати в даній компанії точно уточнюйте на якому проеткі ви будете працювати і відразуж уточніть графік роботи, тому що виникають моменти(майже завжди) що графік роботи змінюється майже не щодня відповідно або ви відмінюєте власні плани якщо затримаєтесь, або ж менше заробите(примусове відпускання додому у них вітається). Відношення до працівників: одним словом як до гамна(вибачте, але дійсно так), коли старшим працівникам: супервайзерам, менеджерам по персоналу, керівникам,щось потрібно то ти звичайно ж людина,сонечко та зайчик, але коли ти бажаєш висловити свою думку, або ж просто чимось цікавишся то все ти просто бидло,яке заважає. Працюючи в цій компанії можете забути про власну думку її ніхто не враховує. Про чутки я скажу так працівники старші по рангу роблять вид що вони хороші та ніколи не пліткують, але насправді ви навіть собі уявити не можете як вони гарненько перемивають кісточки іншим працівникам щей до всього придумують історії, або ж просто якусь ситуацію дуже гарно прикрашають. Щодо оплати праці зараплата не завжди співпадає з тою яку ви дійсно маєте отримати(нараховують менше). Щодо оформлення то це взагалі кошмар, якщо і оформляють то на 0,25 ставки, ніякого трудового договору немає, людий дурять на повну. На перший погляд то колл центр непоганий, але як придивитися то можна побачити багато змій, які роблять все для своєї вигоди, просто використовуючи інших. Якщо ви бажаєте просто поговорити з керівником то знайте, що на наступний день про Вас будуть ходити величезні та брехливі чутки, але в лице все ж таки Вам будуть посміхатися це вони вміють. Отже, моє враження від данох організації більше негативне, тому що супервайзери, менеджери та керівники самі все для цього роблять. Тепер я розумію,що кредо цієї компанії: більше обманутих операторів собі більше бабла або зробимо з людей рабів аби більше загребсти собі.

# працівник2014-05-09 03:01:14
Я працював тут більше року. Прочитав данний відгук і 97% данного тексту правда. Відношення до операторів дійсно як до гімна. А супервайзерша є тут одна, не буду казати імя, хай Бог милує такого керівника! Язва ще та!
# Секрет2013-12-18 02:22:43
Дякую я неодноразово про це чула.Це дійсно так.Але вирішила сама переконатись.Завітавши на співбесіду мене зустріла якась рижа(по словам яким розказувала і по тюлькі які вішала видно зразу що ще та су***а)Після розмови з нею я чомусь згадала дане кредо компанії,І ЗДАЄТЬСЯ ЩО ЦЕ ДІЙСНО ТАК!!!!Але любопитство взяло в гору.Я пішла далі.Ще одна поводила по залі і показала,шептала під ніс я так і не поняла про що.Оператори супер розповіли про проекти привітні і добрі.Якісь вони залякані там а ж шкода. А ще й голодні!!!!!Як так можна знущатися над людьми.А ще якась королева пальнута бігала,щкода не розчула хто вона.Але сказали що вона супервайзер.Сказали що з нею багато відказуються працювати,що як людина така собі але дуже корислива і підла,якби могла і рідних підставила. Представте з ким прийдеться працювати.Зрештою якби могли також би ушли,але робота потрібна а керівництво цим користується.Біля неї сидів хлопчинка,про нього дівчата відгукуються добре.По дорозі я ще бачила де сидять декілька супервайзерів,але про них нічого не розповідали.Ще подивимся з часом як буде працюватися,але перші враження не дуже.Але я не злякливих...дізнаюсь правду