Отзыв о компании дуоком
Добавлен: 04:31 15.12.2013
Другие названия: агенство нерухомості "Дуоком"
Сфера деятельности:  Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт:  duo.com.ua
Эл. почта: info@duo.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кировоград, Львов
Телефоны: +38 096 350 40 96 +38 098 498 44 14 +38 032 244 58 29 +38 032 245 54 92

Описание деятельности:  оренда нерухомості, купівля-продаж нерухомості

Никнейм: Виталий Хитроковтун (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Январь 2012
Дата увольнения: Май 2013

нет

Розкажу про роботу у відділі продажу Дуоком . Приємні нюанси - обовязкове миття унітазу в офісі кожним ріелтором за графіком раз в тиждень , і кожну суботу офісі всі ріелтори обовязково безплатно прибирають і миють офіс ( економія директора на прибиральниці ) . Зарплата лише відсотки і неофіційна , тобто немає трудового стажу і відрахувань в пенсійний фонд . Зарплата ріелтора в Дуокомі в відділі продажу - 15 відсотків від заробітку компанії . Наприклад ріелтор продав квартиру і Дуоком заробив наприклад за опрецію продажу 13000 грн . , відповідно ріелтор отримав 15 % - 1950 грн . Таку продажу ріелтор може зробити одну раз в місяць , а може і раз на 5 місяців . При чому ріелтор робить всю роботу - кожного тижня по 2 рази обдзвонює газету Ваш магазин шукаючи власників ( єдиний спосіб як Дуоком знаходить власників квартир ) , плюс ріелтор сам ходить показує клієнтам всі квартири , сам платить за транспортні витрати . А отримує лише 15 % . Дуоком надає безлімітний звязок , крісло ( як правило яке розвалюється ) і компютер , і адміністратор чи директор підписує договір завдатку , йде до нотаріуса забирати заробіток і за це Дуоком забирає 85 % від всього заробітку . Отакі то пироги в Дуокомі малята .

# ріелтор дуокому2014-03-31 15:43:04
коли я там працював і особисто заявив що не буду мити туалет , оскільки для цього має бути прибиральниця і що я не наймався мити унітаз , то у відповідь від адміна лише почув крик : " хто відмовляється мити туалет по графіку , той тут працювати не буде "
# ріелтор Дуокому 2014-03-31 15:41:03
Туалет миє кожен ріелтор не раз в півроку , а раз на тиждень або раз на півтора тижня . І це не просто взяти йоржик і почистити унітаз , це вдягнути гумові рукавиці і дуже ретельно тряпочкою помити весь унітаз і відчистити від г..на . Потім адмін перевіряє роботу , і якшо вона виконана неякісно , то може повернути ріелтора і "тактовно" попросити виконати почесну роботу до кінця .
# адміністратор "Дуоком"2014-03-12 20:12:47
Кого це за туалет оштрафували? Вперше чую таке ... Це що ти, вибачте "накакав" не в туалет що аж оштрафували??? :))))) Ой не можу... :)))
# адміністратор "Дуоком"2014-03-12 20:10:53
ну та ТУАЛЕТ - це саме важливіше в роботі! Не ідіть сюди працювати, бо прийдеться туалет раз в пів року помити!!! :))))))))))))))))))))))
# Ха-ха 2013-12-19 00:10:05
Ну да - туалет це наше все, це дуже важливо, важливіше за продажі, якщо не продав квартиру - не маєш з/п, якщо не помив туалет - штраф))))
# Анонім2013-12-18 19:44:21
Тема прибирання особливо рідна - вони економлять навіть на миючих засобах! Тобто, ти прибираєш ще й неякісною хімією, на яку виробляється стійка алергія