Отзыв о компании ПП ТПК Арсен
Другие названия: Аріс, Аріс-Агро, Колос-Агро
Сфера деятельности:  Торговля

Регионы работы: Киев, Житомир, Ковель, Луцк, Ровно, Тернополь, Харьков
Телефоны: (0362)62-20-10,

Описание деятельности:  Компанія займається виробництвом деяких запчастин та пінопласту. Торгівля запчастинами до с/г техніки, будматеріалами, меблями і т.д.

Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Своєчасна виплата з/п, хоч і мінімальної. Рядові співробітники - це команда, хоч і зашугана директором Лавренюк Тетяною Миколаївною.

Всі, хто був хоча б на співбесіді - залишайте свої коментарі - нехай інші знають як некоректно веде себе директор при співбесіді. А хто працював в цій компанії - знаю більше нізащо туди не повернеться. Головний мінус - тебе можуть осоромити, принизити ні за що, на рівному місті при твоїх же клієнтах(просто тому, що директриса не в настрої). І ще одне - вона енергетичний вампір. Якщо хтось збирається на співбесіду - краще йти в "уявній капсулі" і не чекати, що після співбесіди буде хоч якесь позитивне враження.

# !!!2014-06-22 17:46:06
ви хороші поки там працюєте а потім і здороватись з вами не хочуть
# ссс2014-04-07 03:04:19
якщо тисяча це зарпла? Яку я отримую офіщійно на карточку і премія
# Гость2013-11-15 13:49:03
на 100 % согласен с Предидущими высказываниями , кроме того и продукция у них (пенопласт) по слухам го.но
# Анна2013-10-31 13:48:55
Повністю згідна з попередным оратором.

Директор - самодур. Жінка дуже неприємна, з явними проблемами в особистому житті. Була на співбесіді, крім принижень нічого не почула. Мене навіть не запитали про досвід роботи, вміння. З/п пропонують як і платять мізерну...судячи з розповідей працівників, які звільнились роботи вистачає, але перспектив - нуль. Щодо співбесіди - мене тримали в кабінеті, поки не довели до сліз розмовами про те, що я повне г...но...ааа...ще цитували Маркса і багатозначно тицяли пальцем в його ж книжку, яка лежала на столі. Всім хто планує туди йти на роботу - навіть не думайте...
# Гість2013-10-28 19:44:45
Да це все вірно , що пише анонім. Не від одної людини було почуто, що директриса це хамка рідкісна. Сексуально озабочена і виясняє чи потенційний працівників є гроші. Висновки, що директриса, уявила себе Гітлером, наче вона вище за всіх, а сама нічого не варта. Не рекомендую звертатись в дану компанію.