Отзыв о компании ADELINA CALL CENTER
Добавлен: 16:51 28.09.2013
Сайт:  adelina.com.ua
Регионы работы: Киев, Дружковка, Львов, Харьков

Описание деятельности:  Adelina Call Center – публично признанный лидер профессиональных контактных центров Украины, с 2004 г. предоставляет высокотехнологические услуги ведущим компаниям Украины, стран СНГ, Европы и Америки. Более 1800 сотрудников компании в Украине и России ежегодно обслуживают порядка 50 млн клиентских обращений с помощью современных телекоммуникационных средств. Adelina Call Center заботится о развитии своего персонала, обеспечивает бесплатное обучение, участие в международных конкурсах и форумах. В компании действует программа внутреннего развития Adelina Business Class, согласно которой каждый наш сотрудник имеет возможность получить административную должность в Adelina Call Center. Благодаря программе Adelina Business Class, а также целенаправленной внутренней политике компании по развитию персонала, вся наша управляющая команда, в том числе, ТОП-менеджмент, на 95% состоит из бывших операторов-консультантов, прошедших всю необходимую подготовку, обучение и практику. Мы внимательно относимся к мнению сотрудников, в том числе, бывших, о работе в Adelina Call Center и стараемся отслеживать все отзывы о компании. В случае, если у Вас возникли спорные вопросы, требующие, на Ваш взгляд, их немедленного разрешения, просим писать на электронный адрес pr@adelina.com.ua. Таким образом, мы сможем оперативно отреагировать и способствовать быстрому решению Вашего вопроса.

Никнейм: Андрій (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Март 2012
Дата увольнения: Апрель 2012

Чай, цукор і прості оператори колл-центру.

Анонім, це діло кожного але за що можна любити таку роботу - низька оплата праці (жалюгідна 1500-2000 грн при тому що ти будеш мати один день вихідний на тиждень і будеш працювати по 8-9 годин на день і при цьому до тебе ще зателефонує така собі "Ліза" чи ще там хтось з тих хто складає графік і скажуть що тобі у добровільно-примусовій формі завтра треба буде більше працювати або взагалі вийти працювати у свій вихідний, тобто з новеньких користаються по повній), хамське відношення до своїх працівників (як небудь навчили тебе на навчанні і пустили відповідати одразу, це те саме що йти воювати проти танків з палицею), неналежні умови праці (погані гарнітури у яких дуже погано чути, крісла які розвалюються, всі сидять один біля одного і голосно говорять через це великий шум у колл-центрі і відповідно коли ти відповідаєш абоненту то поряд оператор який сидить біля тебе перебиває твої думки і голос своїм голосом, одним словом балаган при цьому немає ніяких перегородок які б заваджали розповсюдженню звукових хвиль). Знаю про це все з власного досвіду бо провів там місяць свого життя і сам звільнився, бо нормальна людина працювати у таких умовах не буде, хіба ледарі які неякісно виконують свою роботу (не в образу нормальним працівникам бо є там і такі над якими доля познущалася і відправила туди, і вони у силу обставин змушені працювати там) і при цьому всьому там немає високо поставленої планки до виконання роботи, там якраз намагаються тримати таку атмосферу щоб всі халатно відносилися до своєї роботи, неналежним чином надавали консультації, хамили абонентам, порушували графіки роботи і т.д., тобто це не постійна робота, це такий собі "конвеєр" у який кожного разу приходять нові люди які працюють у середньому 1-2 місяці і звільняються, деколи нічого не отримують за свою роботу бо пізніше виявляється що для того щоб отримати оплату за навчання і першу зарплату потрібно пропрацювати якщо не помиляюся 2 місяці, відповідно мало хто витримує такий термін у цьому пеклі, звільняється і нічого не отримує або отримує копійки у розмірі 500 грн і то це напевно я загнув ще (доречі я за те що навчався два тижні і простажувався ще два тижні отримав аж цілих 110 грн, хоча по ідеї отримати я б мав десь 500 грн:)))) ). Висновок: Так ось, все це поставлено на конвеєр для того щоб приходили мало обізнані люди, працювали декілька місяців, звільнялися і або нічого не отримували, тобто щоб відпрацювали нахаляву або отримали копійки , компанії це вигідно, робота виконується абияк і бачу за якість якої вони не переживають, витрати на оплату праці мінімальні і на забезпечення належних умов праці також, тобто значить Виконавець (Аделіна) задоволена і замовник Задоволений, бо якби замовник не був задоволений він би змінив Виконавця а якби Виконавець не був задоволений перебігом подій то б все кардинально змінив, хоча якщо риба гнила з голови тут вже нічого не допоможе . Відповідно яке місце роботи, така оплата, такі працівники. П.С. Був на проекті МТС в Аделіні, зараз працюю на Київстарі оператором мобільного зв`язку, отримую близько 4000 грн зарплати тому маю що порівнювати, якщо комусь цікаво то можу якось і про Київстар написати, це теж не ідеальне місце праці але порівняно з Аделіною це небо і земля, доречі дуже багато працівників Київстару колись працювали в Аделіні і звільнилися бо їх то все дістало. Вибачаюся за таку велику поему, просто мене прорвало, давно вже хотів написати про Аделіну але все відкладав то діло. Дякую за дзвінок, до побачення)))

# Анонім2013-10-30 02:51:19
Умови праці в контактних центрах (Київ, Львів, Харків, Бєлгород (Росія) компанії забезпечені належним чином: світлі, теплі, сучасні офісні приміщення, укомплектовані робочі місця (до речі, з перегородками ), чай, кава у необхідному обсязі. Молодий колектив працює в дружній доброзичливій атмосфері.

Не знаю як там в Києві, Харкові і Бєлгороді, а у Львові робоче місце пів на пів метра, тісно шумно і дихати не має чим. Голова гуде після вашого 8-годинного робочого дня. Тренери і інструктори теж сидять густо 6-8 чол в кімнаті, але операторів по 24-30 чол на аналогічну площу напхано. Чай кава є, але найдешевші, -- швидко набридає. Якщо тяжко -- думаю про шахтарів і бабок в кіосках зимою -- стає легше.
# Елена2013-10-22 23:48:24
Пресс-служба Adelina Call Center, керівництво теж отримуэ таку позорну цифру - 2500 грн в місяць?
взагалі вам не смішно коли говорите в голос - За умови виконання даних показників середня ЗП консультанта з 8-годинним робочим днем складає 2500-3000 грн на місяць, проте може бути збільшеною, за умов перевиконання показників.

Ви ж використовуєте людей! як дешеву робочу силу.
# Пресс-служба Adelina Call Center2013-10-02 15:57:42
Шановний Андрію, дякуємо за відгук! Нам важливо знати, що думають наші співробітники про компанію. В залежності від отриманої інформації, в Adelina Call Center проводиться внутрішнє розслідування щодо наведених ситуацій.

Стосовно Вашого відгуку повідомляємо, що проект обслуговування нашого замовника – компанії «МТС» - один з найбільших і найстарших в компанії. Ми пишаємося партнерством із замовником і котрий рік поспіль демонструємо високі показники якості обслуговування абонентів компанії. Заробітна платня на проекті в першу чергу залежить від виконання якісних і цільових показників роботи. За умови виконання даних показників середня ЗП консультанта з 8-годинним робочим днем складає 2500-3000 грн на місяць, проте може бути збільшеною, за умов перевиконання показників.

Строки видачі заробітної плати відповідають законодавчим нормам – співробітники отримують ЗП вчасно, кожного місяця, в повному обсязі. Окрім того, оплата погодинна і кількість відпрацьованих годин множиться на ставку – таким чином, розмір отриманої у Вашому випадку зарплати відповідає кількості відпрацьованих в компанії годин.

Керівники не мають права вирішувати за співробітників доцільність виходу на роботу у вільний час, проте вони мають можливість заохочувати операторів збільшити розмір їх ЗП, відповідно, пропонують відпрацьовувати більше – що, наголошуємо, вирішується на власний розсуд кожним оператором.

Навчання на проекті у Львівському КЦ Adelina Call Center триває протягом 12 днів. Починаючи з першого дня навчання новачок має можливість спостерігати роботу досвідчених операторів, після цього наступає період спроб відповідати на дзвінки під безпосереднім контролем досвідченого оператора. По завершенню навчання новачок допускається в групу адаптації під опіку адаптера, який контролює показники, слухає розмови, допомагає виправляти помилки новачків. Після адаптаційного періоду співробітник проходить тестування і, в залежності від результатів, допускається в групу.

Таким чином, на проекті впроваджена якісна адаптація співробітників та всебічна підтримка новачків і наведена Вами ситуація, коли непідготовлену людину саджають на дзвінки – виключена. Якісні показники проекту суворо контролює наш замовник і всі оператори в обов’язковому порядку проходять навчання та адаптацію.

Стосовно наведеної інформації щодо неетичного спілкування з абонентами, повідомляємо, що в компанії ведеться запис всіх телефонних розмов з абонентами і грубе, нетактовне відношення до клієнтів нашого замовника карається суворими штрафами, відповідно - є виключеним! На проекті «МТС» в Adelina Call Center виконані всі показники по якості обслуговування абонентів і ми пишаємося цим багаторічним успішним співробітництвом.

Стосовно строку роботи наших операторів, згідно офіційних статистичних даних, на проекті МТС Львівського КЦ середній термін роботи співробітників становить 11 місяців. Однак багато хто з операторів працює більше 3-4 років на проекті, що свідчить про дійсну задоволеність умовами праці.

Для нас надважлива думка співробітників про компанію, ми намагаємося створити всі умови для вашого розвитку та комфортної роботи. Для компанії із загальною кількістю персоналу понад 1800 співробітників - 2-4 негативних відгуків на місяць – показовий результат роботи. Проте ми не зупиняємося на власному вдосконаленні і враховуємо всю викладену інформацію для покращення нашої роботи.

З повагою,
Прес-служба Adelina Call Center
# Андрій2013-09-28 16:54:34
Пардон, забув спочатку видалити певний текст про Аноніма бо в одному з відгуків я написав відгук до одного коментаря, потім подумав що варто його виділити в окремий відгук на головну сторінку, можливо людям буде цікаво, але забув відредагувати.