Отзыв о компании Интернет портал Укрбизнес
Эл. почта: dir@ukrbiznes.com
Регионы работы: Киев, Луцк, Харьков
Телефоны: (0332) 77-29-30

Описание деятельности:  интернет - портал

Никнейм: Аня (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Май 2009
Дата увольнения: Август 2012

натрапила на інформаційну компанію в ЗМІ, яку укрбізнес розгорнув в інтернеті, панічно намагаючись відбілити свою прогнившу репутацію а особливо репутацію керівництва. тому вирішила написати свою думку.

керівництво і відсутність стретегії розвитку - основний тормоз роботи в компанії. заробітна плата виплачувалась залежно від настроїв діра. в настрої в нього були дуже мінливі і мінялись під впливом різних факторів. у тому числі і сімейно-родинних. одного місяця могла отримати 1600 грн а наступного 1200. це дратувало так як чітких нормативів не було. монотонність роботи. я не помітила у директора розуміння того що йому потрібно від працівників. бачила що компанія поступово але неухильно відстає. топчеться на місці. бісило також дивна здатність Діра принижувати людей. також я не розуміла чому попрацювавши кілька років моя офіційна зарплата була завжди мінімальною. а коли я порушила це питання то Дір порадив йти шукати іншу роботу якщо щось не подобається. "якщо звісно ти комусь будеш потрібна з твоїми знаннями. я і так тебе підібрав з вулиці, вивчив", - сказав мені директор. усі ці причини в сукупності привели до мого звільнення з компанії. цікаво що звільнення у Цейка були буденним явищем тобто одного місяця могло піти кілька людей.