Отзыв о компании дуоком
Добавлен: 18:27 09.09.2013
Другие названия: агенство нерухомості "Дуоком"
Сфера деятельности:  Торговля: Недвижимость: продажа и аренда
Сайт:  duo.com.ua
Эл. почта: info@duo.com.ua
Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Кировоград, Львов
Телефоны: +38 096 350 40 96 +38 098 498 44 14 +38 032 244 58 29 +38 032 245 54 92

Описание деятельности:  оренда нерухомості, купівля-продаж нерухомості

Никнейм: Анонымно (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Працюю в Дуокомі вже більше 3 років. Все влаштовує - мені тут дуже подобається. Працюю з віп-категорією. Спочатку було важко, але всього навчитися можна. Робота дуже класна!!! І по зарплаті і по клієнтах. Всім хто хоче дійсно працювати за гарні гроші - рекомендую.

Той хто хоче дійсно працювати - буде працювати в "Дуокомі" а хто не хоче - хай іде семочки прродавати. Часом аж злить - прийшов стажер - і ні риба ні мяло -не поймеш чи то наж життям замислився чи що. Це правда - стажерів у нас багато - залишаються тільки ті що хочуть заробляти гроші.

+ Недавно в мене була така історія: заходить "зірка телебачення" (не буду вказути імя) в офіс і ти приймаєш її замовлення а потім поселяєш.

немає!!!

# Анонім2014-01-03 00:15:50
Ту "зірку", чиє прізвище на букву Ф, вони згадують вже який рік)))) А вона і не заходила - Ахахаха, вона дзвонила, а потім ше й скандалила... Хто з знайомих не стажувався, всім розказували про ту "зірку", а потім нормальні працівники правду говорили. От так то!
# Виталий Хитроковтун2014-01-02 03:09:13
Зразу видно , що цей відгук про Дуоком писав або власник або директор Дуокому . Судячи це по тому , як у цьому відгуку сказано про " стажера" , мол придурки всі , ті хто йдуть з Дуокому , а ті шо лишаються , драють безплатно унітаз і пашуть за копійки - молодці .
# Анонім)))2013-10-17 21:53:16
Уляна, ти смішна, шо так рекламуєш той Дурдом