Отзыв о компании AWEB
Сайт:  aweb.ua
Эл. почта: aweb@aweb.ua
Регионы работы: Киев, Кривой Рог, Харьков
Телефоны: (044) 538-01-61

Описание деятельности:  Занимается интернет-рекламой и продвижением сайтов в интернете

Никнейм: Halyna (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2020
Дата увольнения: 2021

беруть з мінімальним досвідом, надають навчальні матеріали

Позіционують себе як IT компанія, хоча спільного з айті аж 0. Більше схоже на modern slavery: робота за тайм-трекером (ведеш самостійний облік часу виконаної роботи), треба починати роботу строго о 10 ранку, на щомісячному KPI зідзвоні відчуваєш себе школяром, якого чмирять за якісь незначні провтики. Плюс ще цікавий момент: у компанії неприйнято одразу відповідати на запитання від джунів у чатику. Так мене питали, чи швидко мені відповідає моя колега middle, коли я їй пишу. Я відповіла що так, думаючи що це похвально. А мене ошарашили сказав, що так не можна і з тією колегою проведуть "профілактичну бесіду" з цього приводу.

Взагалі, це найгірша компанія з усіх, що мені зустрічалися. Якась радянщина з претензією на розвинутий підхід до роботи.

Апогеєм усього стало, що мене звідти звільнили (сама я планувала піти звідти через місяць) через те, що був провтик з налаштуванням аналітики на сайті (прогери клієнта не встановили код Гугл аналітики). Але за весь мій час роботи не було жодної мови про перевірку цього кода з мого боку. Тобто я як джун в принципі не знала про цей момент і мої куратори жодного разу про це нічого не говорили.
Але цей день я запам'ятала, бо під час заяви керівників про моє звільнення майже стримувала посмішку і радість, що нарешті це все закінчилось)))

До речі, спосіб налаштування кампаній у Aweb виявився дуже застарілим і недієвим вже на той час. Про це я дізналась вже в іншій агенції, де справи велись зовсім по-іншому, був суттєво кращий результат і було приємно працювати :)

P.S. через місяць, працюючи вже в іншій агенції, дізналась що мій колега теж там працював і в нього був майже такий досвід з цією "крутою" компанією.