Отзыв о компании Мед-Сервис
Добавлен: 09:48 28.08.2013
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Лекарства

Регионы работы: Киев, Артёмовск, Винница, Днепродзержинск, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Ивано-Франковск, Николаев, Нововолынск, Одесса, Ровно, Харьков, Черкассы, Ялта

Никнейм: Леся з міста на Дніпрі (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2013
Дата увольнения: 2013

Взнала, що Мед-сервисом може керувати будь-хто. Тільки не розумію чому. Поясніть!
На приклад взяти мене. Отримувала освіту 5 років. Потім ще рік вчилася (підтверджувала освіту). Ще пів року проходила так звані курси, бо без них не мала займати посаду завідуючої.
Попередньо вчиласа 2 роки на фармацевта, бо без спеціальної освіти не брали в аптеку. Не беруть в МС і з освітою медсестри.
А тут прийняли в діректори, пробачте, невігласа.
Хоча, якщо державою керує колишній Zек-проФФесор...

Щодо аптеки. ЦІНИ!!!
З вікон бачимо конкурентів. Вони виторговують 30 тисяч в день!
А ми в робочий час робимо викладки товару, його переоцінку, перевіряємо залишки, перевіряємо терміни придатності, слухаємо представників, проходимо перевірки інспекторами СБ. Крім цього стираємо пилюку з полок, в черговий раз рівняємо товар, отримуємо по баснословній ціні те чого не заказували. Вчимо нову косметику. Розказуємо клієнту як користуватися ліками, що придбані у конкурентів на 20 грн. дешевше чим у нас... І ОСЬ НАРЕШТІ ДОЧЕКАЛИСЬ - продаємо настоянку гльоду БОМЖу, або шприца наркоманові.