Отзыв о компании Центр Парето
Добавлен: 17:14 21.11.2021
Другие названия: Центр оценки собственности "ПАРЕТО"
Сфера деятельности:  Услуги: Продажа недвижимости, земли
Сайт:  pareto.kiev.ua
Эл. почта: office@pareto.kiev.ua
Регионы работы: Киев, Донецк, Ровно, Белая Церковь, Харьков, Винница
Телефоны: 0443619979

Описание деятельности:  Независимая оценка

Никнейм: О***а (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2021

Нещодавно замовляла оцінку в компанії Парето. Інформацію знайшла в Інтернеті. Потрібно була занижена оцінка (але законна), щоб оптимізувати витрати у нотаріуса. Приїхала до них в офіс. Менеджер з офісу сказала, що зроблять будь-яку оцінку, та мінімальна оцінка буде коштувати дорого, але прийме її будь-який нотаріус. З першого погляду все добре, всі привітні, всі усміхаються. Здалося, що серйозна сучасна компанія.

За оцінку заплатила майже 5 тисяч гривень. Дуже дорого, але зраділа, що все одно вигідно, бо у нотаріуса заплачу значно менше. Роблять дуже довго, чекала майже 5 днів! Прийшла до нотаріуса, віддала оцінку. Вона її почала перевіряти і аж жахнулася! Оцінка їй зовсім не підійшла (хоча обіцяли, що зроблять законну). Не знаю, що там було, я в цьому не спеціаліст. Сходила ще до трьох нотаріусів – реакція така ж сама. Зателефонувала в т.н. компанію парето, попросила вернути хоча б половину сплаченої суми, в результаті чого почула жорстку відмову. Переробляти на нормальну оцінку без доплати повністю відмовились. Так що друзі, рекомендувати в компанії парето нікого та нічого (((.
Прийшлося замовити оцінку у інших оцінювачів. Ось така, друзі, історія (

# HR-департамент2021-11-23 19:41:31
Дякуємо за Ваш відгук. Нажаль, це відкритий ресурс, тому немає можливості перевірити відгуки на достовірність. Наша компанія ретельно стежить за якістю послуг і робить все можливе, щоб кожен клієнт залишився задоволеним співробітництвом. За весь час роботи ми жодного разу не робили оцінку, яка була б невідповідної якості. Нам дуже шкода, що у Вас склалася неприємна ситуація. Вкажіть, будь ласка, ім'я фахівця, який надавав послуги та контактний номер телефону для прояснення ситуації та її швидкого вирішення на Вашу користь.