Отзыв о компании GLOBAL BILGI
Добавлен: 05:01 13.08.2013
Другие названия: Глобал Білгі

Регионы работы: Киев, Днепропетровск, Сумы, Харьков, Никополь

Описание деятельности:  Услуги call-центра, в Украине основной клиент - мобильный оператор life:)

Никнейм: Залишусь невідомим. Нехай спецслужби ш (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Апрель 2012
Дата увольнения: Сентябрь 2012

Гарний колектив. Починаючи від охоронця і закінчуючи, загальним улюбленцем (напевно), лідером локації, Григорієм Возним.
Атмосфера сама по собі дружня й світла, тому дискомфорту у психологічному плані жодного.
Нажаль, був момент, коли ніяким чином не міг співмістити навчання та роботу, тому пішов. Хоча потім влаштувався у куди більш кращі умови, щодо усього іншого окрім атмосфери.

Важко виділити щось ще позитивне, але, не дивлячись на все, загальне враження залишилось досить теплим.

Бажаю усім успіхів!=)

Є звичайно недоліки. Несподобалось мені ставлення того самого Г. Возного, коли звільнявся. Не було можливості відповідати на телефонні дзвінки й з цього приводу довелось сперечатися чому саме сталася така ситуація (без подробиць)

Не можу нічого сказати про теперішній стан речей, адже "агентурних даних" вже дуже й дуже мало, залишилося людини 2-3. Але здебільшого чув, що бонуси зменшуються, а плани ростуть. Тут залишаю свободу дій теперішнім членам команди, хай вони розповідають.

Хочу зауважити, що дуже добре було після відкриття локації. У вас була можливість швидко піднятися. Зараз сенсу йти туди не бачу, бо тім-лідери нікуди не підуть зі своїх місць, тому вам доведеться дуже довго чекати на підвищення.

Це місце тепер тільки для тимчасової роботи, не більше.

Бажаю усім успіхів!=)