Отзыв о компании TIENS
Добавлен: 23:12 06.03.2021
Другие названия: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сайт:  eatiens.com
Эл. почта: sunjie@tiens.com.cn
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кузнецовск, Луцк, Мариуполь, Николаев, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Ивано-Франковск, Львов
Телефоны: 3905239,5166682,0631427225

Описание деятельности:  Компания основана в 1995 году г-ном Ли Цзиньюанем в г. Тяньцзине под названием Корпорация «Тяньши» Ко., ЛТД, Китай («Корпорация Тяньши»). Вышла со своей продукцией на международный рынок в 1998 году.

Дата начала работы: 2021
Дата увольнения: 2021

Привіт!З плюсів лише посмішка,ввічливе звертання на першій порі.Все інше-розвод.Я залишу відгук,який напевно вас не затягне в цю страшенну павутину,через втрачені кошти(іноді дуже великі),здоров я інколи,нерви,спокійний сон,час,іноді родину.
Почну з того ,що я знайшла вакансію на посаду-лікар
Зателефонувавши запросили на співбесіду,коли я в телефонному режимі запитала про компанію,прямі обов язки,критерії до відбору кандидата-ввічливо проігнорували,сказали,що це не телефонна розмова.
Я насторожилася,але вирішила не їхати,та не витрачати власний дорогоцінний час
Проте,вони не забарилися та почали часто надзвонювати.Навіть,блокування телефону їх не зупинило,з інших.
Чому я впевнено говорю,що це розвод,хоча там не була.А ось чому!Коли тато шукав роботу на посаду охоронця,його також запросили на співбесіду,завченим текстом,не вказавши адресу.Ну,він звичайно поїхав,бо був в надто дуже
сильно важкому періоді.
Він поїхав на вказану годину.Його зустрів ввічливий чоловік років 28-32 одягнено не у дуже хорошім костюмі і зачіска не дуже презентабельна,як для власника.
Він запросив в
приміщення,де відбувались в 2 ще співбесіда,жаркому,не освітленому приміщенні,з поганим ремонтом,парти-не в найкращому стані.
Ну,тато не дуже звернув на це увагу.Під час співбесіди йому задали питання аналогічні під час співбесіди.І сказали,що в них конкурс,якщо тато пройде-зателефонують.Ну,пішов додому.В цей же день йому зателефонували і
привітали з виграшом в конкурсі,та проходженні в другий етап-стажування в декілька днів.Він знову приїхав,взяв з собою канцтоварні товари

Повністю не бачу сенсу охарактеризовувати,як вони лили воду,впринципі в багатьох відгуках прочитаєте.З початку вам розказують-Які ви бідні та невдахи.Що не працюєш в їхній фірмі ,а також,як погано працювати на звичайній роботі.Що вони надто високого рівня,в них є яхти,літаки,авто,петнтхауси.
На інший день-про продукцію,рівні зірок та левів,кар єрні сходи))
Як вони подорожують в різні країни,куточки світу за рахунок фірми їхньої.Про все розкішне та прекрасне
Ну,тато наївно повірив.Прийшов і розхвалює.Я його хотіла зупинити від працевлаштування,але він був неприклоний))
Ну і пішов до так званого наставника,підписувати договір,який був обовязковим при працевлаштуванні туди,а також,щоб почати швидше кар єру,його
перевірили стан здоров я-і виписали,уявіть аж на 19 000 тисяч гривень ліків.Лякали його,що якщо він не почне вживати ліки,то просто згине з світу.Що він ледь не впав від ужасу,хоча проходив огляд нещодавно-здоров я без патологій Він прийшов зажурений,я не дозволила придбати цю продукцію,так як сусідка вживаючи їх-ледь не загинула.Тато якось не повівся.Хоча він вирішив,хоч попрацювати.Але вони після відмови покупки,не хотіли його й бачити.

зате черговий чоловік після запитань тата-відповів,що тут вербують ,що закупляли товар,з часом все більше,щоб позакривати вчасно ступені підвищенності,і вірять.
Про заробіток:Так,також після придбання потрібно ходити
постійно,чи часто клеїти оголошення про набір на роботу.Рідше-про діагностику.
Після цього всього-тато не хотів більше туди ходити.
Заробити реально,але відсоток з продажів,тобто радячи продукцію,яка дуже дорога,та не дуже хорошої якості.Якщо навіть,хтось скаже-що легше стало,так це навіювання.Взагалі-
Ця продукція не вартує таких шалених коштів
Аналоги,які навіть кращі за них-значно економічні в ціні.
В них немає
сертифікату ,що вже викликає підозру .Про поїздки-так часто фотошоплять,тому не вірте на слово))А навіть,якщо бувають,потрібно всеодно фінанси вкладати,навітьь не всю частину.
Необхідно завжди за власний рахунок оплачувати оренду офіса,оголошення.Часто давити на більшість людей.Часто придбати товар .
Про діагностику-це взагалі жесть.
Повні розбіжності.
Якось розповіла про основу цієї роботи.Часто,коли людина взяла на 19 тисяч(наприклад)товару,їй знову заставляють,говорять-щоб придбала,інколи-лякають.
Бував випадок,коли чоловік здійснив суїцид.Так вже знаходився в важкій ситуації.Через них.
Якщо пишуть позитивні відгуки-так це представники,які обдурюють,витягують іноді всі кошти.
Про подарунки-також спірне питання,бо ще офііційного не подарували,
Хіба в кредит.
Товаробіг знизився суттєво на час теперішнього року,краще не йдіть туди.

Розвод..Зпочатку дуже розповідають красиво,проте коли починаєш працювати-от випливає все наззовні.Це жесть..

# Антилох2021-03-07 12:46:17
Класс! Тиенс совсем берега попутал! Все правильно описано, - Вас действительно попытаются надурить конкретные полуграмотные и безнравственные ушлепки! И я отвечаю за свои слова, потому, что знаю это не по наслышке... подробней здесь: http://lohotron.inf.ua/