Отзыв о компании Полетехника
Добавлен: 14:51 06.10.2020
Другие названия: ООО Бизон-Импорт

Регионы работы: Киев, Винница, Днепропетровск, Донецк, Запорожье, Николаев, Полтава, Харьков, Черкассы, Энергодар

Описание деятельности:  Группа компаний «Полетехника», специализируется на продаже импортной сельскохозяйственной техники, посевного материала, обеспечении сельхозпроизводителей ресурсосберегающими агротехнологиями и сервисом.

Никнейм: менеджер (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2020
Полезность отзыва: 1 - 1 = 0

Працюю в компанії понад 7 років. Все стабільно, з/п, бонуси, принаймні для тих хто вміє працювати. Торгова команда забезпечена всім необхідним: - транспорт, засоби зв’язку, комфортні офісні приміщення, взаємодія з колективом і керівництвом. В Компанії склався міцний кістяк професіоналів, які прагнуть рости і розвиватися. Звісно все гладко не буває, у кожного свої погляди на життя, смаки і вподобання. Завжди є проблеми, якісь зовніші і внутрішні фактори, зрештою звичайний людський фактор. Скажу так, невдахи тут довго не затримуються, ледарі і нитіки також. «Тут такий «супер перец» прийшов давайте мені зарплату високу премії бонуси а я буду х….м груші колотити…» Хер там, щоб заробити повагу і авторитет колективу і керівництва треба, вибачте мене, ї…..ти і ті хто не витримує темпу компанії зливаються починають потім скиглити у соціальних мережах, поливати брудом колег і керівництво… «після пожежі і хер - насос».
Компанія очищається природнім шляхом, залишаються кращі «собаки гавкаю – караван іде»…

# б**о дело2020-12-29 13:47:00
все стабильно - хамство, унижения и лицемерие)))
# Аноним2020-10-06 16:13:31
Все правильно.
Працюю в компанії вже дев’ять років