Отзыв о компании TIENS
Добавлен: 02:15 24.09.2020
Другие названия: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сайт:  eatiens.com
Эл. почта: sunjie@tiens.com.cn
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кузнецовск, Луцк, Мариуполь, Николаев, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Ивано-Франковск, Львов
Телефоны: 3905239,5166682,0631427225

Описание деятельности:  Компания основана в 1995 году г-ном Ли Цзиньюанем в г. Тяньцзине под названием Корпорация «Тяньши» Ко., ЛТД, Китай («Корпорация Тяньши»). Вышла со своей продукцией на международный рынок в 1998 году.

Никнейм: О****а (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2018

Тієнс-це дійсно потужна мультимільярдна китайська корпорація зі своїм виробництвом в різних регіонах світу, на різних континентах. Кожен, хто пише негативну інформацію- проявляє своє нульове розуміння альтернативних систем бізнесу. Чому? Та тому, що в школі,у
вузах його цьому не навчають, так як стара професура цього теж не знає! Єдине, що вони знають - це ходити 40 годин в тиждень, 40 років (з 20-ти до 60-ти) і мріяти про пенсії в 40% від зарплати.Чекати виборів нового президента,влади та змін в пенсійні реформі,все це - модель минулого 20 століття.
Подивіться на життя ваших дідів і бабусь, батьків і матерів, на їх хронічну втому і загнаність, на їх страх бути звільненим або скороченим. Подивіться, скільки мільйонів «найманців» втратили роботу під час карантину. Так ось, модель бізнесу, яку пропонує
Тієнс-це бізнес, де сотні мільйонів людей з більш ніж 150 країн світу успішно співпрацюють, як незалежні підприємці / дистриб'ютори, проходять постійне навчання від найвідоміших світових бізнес- тренерів.
Між іншим,дистриб'ютор - це професія 21 століття!!!
Всі негативні публікації і порівняння млм з фінансовою пірамідою, не що інше як демонстрація дрімучої безграмотності і темряви.
Банки - ось де сама махрова фінансова піраміда в світі. Ось так, панове негативщики-писаки безграмотні. Йдіть на РОБОТУ і працюйте з ранку до вечора до глибокої старості, через років так 40-50 згадайте, як вам пропонували створити свою бізнес - систему. Кожен раз коли будете їхати на роботу в переповненому метро, ​​трамваї і тролейбусі, подумайте,чи пишаються ваші діти вашим способом заробляння грошей?
А коли будете їхати з роботи подумайте,чи хочуть ваші діти повторити ваш спосіб життя та заробітку?

Негативних сторін роботи в компанії немає.

# С****й2020-09-25 10:10:37
Вера, я так понял, что Вы работаете в этой компании? Задаю вопрос напрямую: сколько людей Вам уже удалось обмануть? Кому интересно, подробности на сайте http://lohotron.inf.ua/
# Віра2020-09-25 00:50:18
Теж дуже задоволена співпрацею. Усім рекомендую розібратись і задати усі питання на пряму!!!
# Віра2020-09-25 00:49:42