Отзыв о компании Юник Трейд
Сайт:  utr.ua
Эл. почта: ut@utr.ua
Регионы работы: Киев, Запорожье, Николаев, Одесса, Херсон
Телефоны: +38 (0512) 50-02-26

Описание деятельности:  оптовая торговля запчастями, маслами, атохимией

Дата начала работы: 2020
Дата увольнения: 2020

Колектив, без деяких керівників!!!

Як роботодавець компанія жахлива!! Не рекомендую йти працювати на Юнік-Трейд особливо в Києві (вул. Пирогівський шлях, 34)! Не платят обіцяні заробітні плати (можу сказати саме за транспортний відділ)!!!! З січня місяця знімають кошти з заробітних плат і не можуть аргументувати причин, не кажучи вже про те, що не попереджають про зменшення заробітних плат!!! Не дивлячись на те, що велика компанія- стабільності зовсім ніякої немає. Тому перш, ніж йти сюди працювати 100 разів подумайте. Адже без попереджень та пояснень з вас знімуть великі гроші з заробітних плат!!!! А якщо починаєш вияснення по заробітній платі, то кажуть писати заяву за власним бажанням!! От і вся стабільність. Такі керівники як в транспортному відділі розвалять врешті-решт весь відділ і тим зроблять правдиве ім’я компанії!! Я впевнений, що тут багато таких, хто погодиться з даним відгуком! http://www.vnutri.org/yunik-tr

# Unique Trade2020-05-18 14:01:08
Добрий день! Ми приносимо вибачення за доставлені незручності, питання які ви піднімаєте дійсно актуальні але не тільки для нашої компанії а для всього ринку України, який знаходиться в глибокій фінансовій кризі, багато людей і компаній залишилися без роботи. В таких умовах вкрай складно прогнозувати не тільки фінансові показники але і в цілому очікування щодо попиту. Рішення, які приймаються в таких умовах дійсно не популярні але орієнтовані виключно на збереження максимально можливої кількості робочих місць, колективу в який були вкладені багаторічні інвестиції і побудовані виключно поважні і дружні відносини. Що ще підтверджує наші пріоритети, на сьогоднішній день ми вже почали повертати до роботи наших бувших співробітників, звiсно згiдно норм та застережень безпеки МОЗ. Керівництво компанії робить все можливе для якнайшвидшого виходу з кризи і накопичення ресурсів для виконання своїх зобов’язань перед співробітниками в повному обсязі. Дякуємо за звернення, якщо можливо, уточніть будь ласка, яким конкретно діям або рішенням у відділі транспортної логістики ви даєте негативну оцінку, інформацію можна відправити на офіційну пошту info@utr.ua, всі зауваження розглядаються вищим керівництвом, ми докладемо максимум зусиль для виправлення всіх помилок, доброго здоров’я!