Отзыв о компании фуджыкура город львов
Добавлен: 10:28 24.02.2020
Сфера деятельности:  Торговля: Автомобили, запчасти

Регионы работы: Киев, Львов, Владимир-Волынский, Винница, Луцк, Ковель, Ивано-Франковск, Енакиево

Дата начала работы: 2020
Дата увольнения: 2020

Нет

На заводі Вінницька філія «Фуджікура Аутoмотів Україна Львів», з метою економії коштів відбувається беззаконня при звільнені працівників з боку керівництва підприємства / директор Пілюгін Ангела /. Мені стало відомо, що філіал заводу в місті Немирів (Вінницькій області) буде закриватися, у зв'язку з чим адміністрація почала із листопада 2019 року звільняти працівників. Замість того, щоб це зробити згідно чинного законодавства (попередили за два місяці), керівництво підприємства почало шантажувати працівників і змушувати, щоб вони писали заяви за угодою сторін. Суть шантажу полягає в тому, що у відповідності до контракту, підприємство зобов'язалося забезпечити працівників без коштовним службовим транспортом, яке доставляє нас на роботу з різних районів Вінницької області. 3 метою, щоб не виплачувати працівникам компенсацію при звільнені за скороченням, адміністрація попередили, що ліквідовуються певні напрямки маршрутів службових автобусів, тoбтo поставила працівників перед вибором - писати заяву за угoдою стoрін, тобто за статтeю 36 частина 1. КзПП. Працівників запрошували до відділу кадрів тa повідомляли, що з завтрашнього дня автобусv до нашого населеного пyнктy не їде і ми повинні добиратись самі на роботу та з роботи, або переїжджати в Немирів. Але якщо у нас такої можливості нема (а в більшості людей такої можливості нe було) і ми не прийдемо нa poботy на наступний день, то нас буде звільнено за прогул. Щоб такогo не трапилось, адміністрація пропонує «Полюбовну» угоду, тобто написати заяву за угодою сторін без відповідних виплат. Крім того, серед звільнених працівників, на утриманні яких е неповнолітні діти і які є єдиними годувальниками в сім’ї. Але про це ніхто не хотів навітъ слухати.
Відповідно до cтатті 48 закону України «пpo зайнятість» , №5067-VI, якщо кількість працівників, що звільняється є більше 10 відсотків від загальної кількості працівників за період один місяць, або 20% і більше протягом трьох місяців, то це вважається масовим звільненням працівників і повинно проводитись за статтею 40,
частина 1 КзПП. А нам відомо, що в листопаді 2019 року було таким чином «скорочено» із-за закриття автобусних маршрутів близько 200 працівників, а це вже значно більше 10 відсотків. І п приблизно така сама кількість було звільнено в грудні 2019 року. В січні 2020 року звільнено понад 130 працівників підприємства.
Ми обурені таким відношенням керівництва підприємства, які представляють відомий японський бренд до своїх працівників-громадян України. Ми заслуговуємо на повагy і вимагаємо від представників іноземного бізнесу на території України поважати та дотримуватись законів України

# Аноним2020-03-14 17:35:24
Хамство зі сторони керівництва просто не має меж. Заводом як почали керувати малолєтки і діти не послєдніх людей в місті, то все пішло до закриття і скорочень. Нам перед відміною маршруту просто в очі казали щоб підписували добровольно, бо інакше по статті завільнять. Позоріще
# С******а2020-03-01 11:32:17
Працювала більше року. Потім в вішали списки людей яких більше возити не будуть, так як маршрут знімають, сказали писати заяву на звільнення за двох стороною згодою.
# Л*****а 2020-02-26 20:40:50
Да конечно же это правда...сама там работала несправедливо все это и никому этого не изменить!
# л*****а2020-02-26 19:11:28
Працювала на заводі 1 рік і 7 місяців.
Поставили перед фактом, що наш рейс відмінняють і ми написпали заяви около 12 годин дня, поки ми доїхали до місця проживання нас повідомили, щоб ми забрали свої трудові книги на наступний день.
Я важаю, що це не є спаравидливо з боку керівництва по відношеню до усіх працівників.
Коли почав працювати завод то керівництво просили у віділлі заннятості проводити семінари, для того щоб люди ішли до них працювати, а коли почали звільняти людей, то на дзвінки з віділлу заннятості навіть не піднімали слухавки ігноруючи їх.
# Світлана2020-02-26 11:27:03
Пропрацювала чотири місяці ,поставили перед фактом, що скорочується маршрут (приблизно 30 км),сказали писати заяву за згодою сторін.Коли на другий день я поговорила із іншими співробітниками і ми вирішили ,що будемо добиратися на роботу за власний рахунок,мені не віддали заяву, сказали,що вона внесена в реєстр звільнених, хоча була написана 13 січня,а повинна бути звільнена 17січня.Три дні я просила віддати заяву.
# В*******а2020-02-25 23:40:10
Люди працювали по 12годин, а тепер що непотрібні стали, раз так поступити з нами
# С****а2020-02-25 23:13:58
Пiдтверджую, велика компанiя ,,великi можливостi,, а з людьми повелися нечесно. Ганьба керiвництву.
# В*******а2020-02-25 22:14:06
Так це правда тепер сидимо без роботи
# А**а2020-02-25 22:03:07
Я працювала на фуджікура у немирові 5 місяців і в один прекрасный день їду назміну щоб працювати приїжає назавод і мені кажуть що наш маршрут скорочують і треба писати заяву назвільненя, вони кажуть що ми вас незвільняєм а скорочуєм ваш маршрут, але як людям добиратися до роботи 50 км. Вони сказали ідіть пишіть заяву назвільненя ми нічо не можем зробити, і всіх звільняли за згодою сторін і мене в тому числі, наданий час я безроботи і в центр зайнятості немогла стати бо непропрацювала пів року, але це їх нецікавило мені подобалось працювати і якби завод незакривався яб пішлаб працювати, дякую що добиваєтесь справедливості.
# О**г2020-02-25 21:26:41
Так це правда.Зробили як би "медвежу" послугу.Ганьба...
# Ж***а2020-02-25 20:48:22
Да це є правда було звільнено багато людей за угодою сторін, адже людей поставили перед фактом, що маршрути закривають, а так як їздили ми 50 км, то вибачте такої можливості у людей небуло чим добиратися, адже людей багато і у кожного сімї, так і всіх масово звільнили нічого непояснивши нажаль, така велика компанія, а так поступили з людьми, ганьба. . .