Отзыв о компании ип "логунов с.н."
Добавлен: 00:00 06.08.2019
Другие названия: Рошен
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  roshen.com
Регионы работы: Киев, Львов, Одесса, Харьков, в Московской области, Санкт-Петербург
Телефоны: 8(8202)24-38-76

Описание деятельности:  Торговый представитель

Никнейм: Продавец-консультант (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Довго мріяла потрапити нароботу вцей Солодкий таказковий світ! Але товсе так здається наперший погляд. Але солодким так і непахне. Так, зарплату обіцяють велику, розповідають гарно! Але готуйтесь дотого, щовас будуть штрафувати завсе, що тільки можна. Непосміхнулася, нетак стала, нетесказала пані начальству, непройшла таємного покупця! Пахати вибудете по1415 годин. Коли всі нормальні люди відпочивають на свята-ви працюєте якпрокляті заподвійну оплату, але нічого там вона подвійна. Тренінги, які вам ставляють уваш єдиний вихідний. Тобто я відпрацювала 6 днів і всвій вих їду натренінг дочорта наколічікі в їхній офіс. І дуже велику роль відіграє зав маг. Япрацювала зтаким, щонепобажаєш нікому. Якщо вичимось їй несподобалися, товона має всі права і важелі, щоб забрати увас майже всю зарплату.

Раджу працівникам офісу ставити напосаду керуючого магазином нормальних і адекватних людей. Тоді небуде така плинність кадрів.