Отзыв о компании TIENS
Добавлен: 18:12 01.08.2019
Другие названия: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сайт:  eatiens.com
Эл. почта: sunjie@tiens.com.cn
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кузнецовск, Луцк, Мариуполь, Николаев, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Ивано-Франковск, Львов
Телефоны: 3905239,5166682,0631427225

Описание деятельности:  Компания основана в 1995 году г-ном Ли Цзиньюанем в г. Тяньцзине под названием Корпорация «Тяньши» Ко., ЛТД, Китай («Корпорация Тяньши»). Вышла со своей продукцией на международный рынок в 1998 году.

Никнейм: О***а (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Октябрь 2017

Я працюю в даній компанії майже 2 роки, із мінусів поки те, що кожного дня витрачаю 2 години часу, але це не проблема. Шукала просто тимчасовий додатковий дохід, бо було ще навчання. Спочатку нічого не зрозуміла, почала розбиратися, розібралася. Завдяки цій компанії за 1,5 років побувала в Угорщині - Будапешті, Італії - Венеції, нещодавно повернулася з Китаю, їздила за рахунок компанії.

Як і на любій роботі, тут треба працювати, шари ніде немає.
Менеджери які тиняються по офісу без роботи, і роблять вигляд, що працюють, відповідно отримують такий же дохід. Нічого не робити і хотіти за це гроші - смішно. Для себе, я знайшла тут все: друзів, дохід, кар'єру, подорожі, відпочинок, здоров'я, саморозвиток.
Це не традиційний бізнес. Тут потрібна інвестиція часу та сил. Важливо бути відповідальним та чесним.

Я розумію, що не всім підходить працювати в Tiens, хтось мусить бути: перукарем, офіціантом, візажистом або просто бути у вічному пошуку, но це ж не дозволяє збивати з дороги інших. Я до прикладу, вдячна собі, що не читала на початку негативні відгуки, бо не мала б того, що маю зараз. Розберіться самі, і нікому не вірте. Український менталітет людини в більшості випадків просто не дозволяє, щоб в когось, щось получилось. Фільтруйте інформацію!

Час на дорогу до філіалу.