Отзыв о компании TIENS
Добавлен: 07:48 29.07.2019
Другие названия: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сайт:  eatiens.com
Эл. почта: sunjie@tiens.com.cn
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кузнецовск, Луцк, Мариуполь, Николаев, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Ивано-Франковск, Львов
Телефоны: 3905239,5166682,0631427225

Описание деятельности:  Компания основана в 1995 году г-ном Ли Цзиньюанем в г. Тяньцзине под названием Корпорация «Тяньши» Ко., ЛТД, Китай («Корпорация Тяньши»). Вышла со своей продукцией на международный рынок в 1998 году.

Никнейм: Менеджер (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Сентябрь 2017

Розумію, що по статистиці людина повірить 1-2 негативним відгукам, чим 10 хорошим. Але народ, послухайте, особисто я шукала просто тимчасовий додатковий дохід, бо було ще навчання. Спочатку нічого не зрозуміла, почала розбиратися, тоді навіть немогла подумати, що для мене це відкриє двері "в світ". Завдяки ці компанії за 1,5 років побувала в Угорщині - Будапешті, Італії - Венеції, нещодавно повернулася з Китаю, їздила за рахунок компанії. Для себе, я знайшла тут все: друзів, дохід, кар'єру, подорожі, відпочинок, здоров'я, саморозвиток. Ніхто нікого не примушує нічого купувати.
Я працюю в даній компанії майже 2 роки, із мінусів поки те, що на дорогу до філіалу в день мені йде 2 години, але це не проблема. Менеджери які тиняються по офісу без роботи, і роблять вигляд, що працюють, відповідно отримують такий же дохід, нічого не робити і хотіти за це гроші - смішно. Стосовно коментів, дуже багато написано грубого і без лексики, нормальна людина на це не поведеться. Є різні офіси і різні моделі роботи. Це не традиційний бізнес. Тут потрібна інвестиція часу та сил. Важливим є відповідальність та чесність.
Я розумію, що не всім підходить працювати в Tiens, хтось мусить бути: перукарем, офіціантом, візажистом або просто бути у вічному пошуку, но це ж не дає права збивати з дороги інших. Я до прикладу, вдячна собі, що не читала на початку негативні відгуки, бо не мала б того, що маю зараз. Розберіться самі, і нікому не вірте. Український менталітет людини в більшості випадків просто не дозволяє, щоб в когось, щось получилось. Фільтруйте інформацію!

Потрібні час та терпіння