Отзыв о компании ЧП Интерфрахт
Сайт:  avto.org.ua
Эл. почта: partner@interfreight.biz
Регионы работы: Киев, Днепропетровск
Телефоны: 0562 38 00 88

Описание деятельности:  транспортно - экспедиторская компания

Дата начала работы: 2018
Дата увольнения: 2019

Немає тут жодних плюсів
єдине, що радує, так це те, що зупинка для тролейбусів поряд і все

Співбесіда тривала близько години. Просять заповнити анкету на чотире аркуши де просять вказати всі докладно, включаючи особисту інформацію: де живеш, на що живеш, з ким, де працюють твої родичі, а також номер, серію паспорта, код і т.д.
Зарплата наступна. У перший місяць 6 тисяч без відсотка, другого місяця 5 тисяч, а потім вже 4 тисячі плюс відсоток. По суті треба майже місяць працювати, щоб вийти в нуль від початкового окладу.
Працюєш неофіційно! Типу договір найму. Обіцяють, що працевлаштують після якогось періоду, але цього не відбувається.
Спочатку стажування від двох тижнів. Обіцяють платити по СОРОК гривень в день.
Як проходить стажування. Перший день. Маленька кімнатка 8 кв метрів, де сидять п'ять учнів-стажистів. Кондиціонер не працює (якщо про літо) .Там і начальство їсть, тому запахи відповідні: суміш шкарпеток і тухлої їжі, пердєжа жіночого.
Обіцяють супер-пупер програму навчання - найкраща в місті вартістю кілька сотень доларів. На ділі ... Кілька старих папок з такими ж старими, брудними, пожовклими сторінками тексту.
Після читання цього маразму - іспит. Треба своїми словами давати визначення слів і склади речення з словами як у садочку. Загалом на годину це затягнеться.
В кінці першого дня вас вже садять за робочий стіл, де знайдеться вільне місце (один в одному кабінеті, другий у секретаря, третій в коморі). Дають старий стільниковий телефон - на моєму вся клавіатура здулася і чутно було як з дупи.
Першим завданням було дзвонити і дізнаватися хто привезе вантаж. Часто бувало, що коли приставляєшся, що ти з інтерфраху-інтертраху, то на тому кінці трубки або матюкаються, кладуть трубку або говорять що ми заєб*лі вже. Так що потім я вже не говорив, що я саме з цієї компанії, а просто логіст.
Забігаючи на перед, що як такого навчання немає. На питання ніхто не відповідає. Навіть ніхто не зміг сказати типові фрази спілкування з водіями, типу у кожного логіста свій стиль. Тому доводилося самому шукати поради в інтернеті про логістику.
На другий день ви вже йдете в загальний зал. Там близько 15-20 осіб. Дуже шумно. Кандік не працює і в теплу пору року постійно то «аткрой акно», «то закрий». Доводиться кричати в трубку щоб тебе почули. За тобою сидить кульгаюча жінка-начальниця, яка за всім стежить і на хвилинку зайти в соцмережу не можна.
Телефон з роздутою клавіатурою. На компі багато чужого мотлоху. Не хочу детально писати про самі обов'язки - вони в принципі не відрізняються від інших компаній і процес пошуку авто-вантажу однаковий.
Небезпека в тому, що тебе беруть на стажування на два тижні за чотириста гривень. Ти повинен будеш повністю самостійно оформити угоди дві і більше. По суті компанія просто використовує людей. Набирає стажистів і все. До того ж ти будеш стажуватися як і всі - повний робочий день, тільки даром. Вас вважають тупо за рабів. Конвеєр стажистів-рабів.
Плинність бєшана. Я коли працював, змінилося дуже багато людей, кожні напевно два тижні з'являються нові і йдуть.
Мені офіційно говорили, що компанії потрібні терміново стажисти, набрати нову команду і вакансію закриють. Вакансія висить вже рік. Переконайтеся самі.
Логіст, менеджер з організації міжнародних перевезень (з навчанням)
Обіцяють 10000 грн.

Офіс знаходиться в будівлі хімчистки. Цікаво, що компанії вже 15+ років)), а нормальних умов Пушкіни не спромоглися створити. У першій кімнатці колцентр і власне переговорна, в тому числі і для співбесід. Їдальня, де стоїть страшний запах - там хтось і сметану ложкою їсть і оселедець. Капєц.
Туалет на три унітази і інші кабінети, склади та інші.
Кімнатка для навчання - називається навчальний кабінет. В якому висить орг. Структура компанії, яку повинен кожен вивчити напам'ять і молитися на неї.
Колектив на 90 відсотків жіночий. Восновному студентки, мишки сірі, декретниці. Є пару хлопців. Їх мотивація не зрозуміла. Один Володимир-толі пікапер, толі блакитний, але він від знаходження в жіночому колективі отримує кайф, другий - тихоня одинак, третій - ботанік.
Особливість колектива в тому, що по-перше на новачків не звертають уваги, неохоче знайомляться, вранці мало хто вітається, включаючи і найголовнішу начальницю відділу. Об’ясняється все це великою плинністю і вони вже втомилися від нових осіб. Пушкін сам вже не знає хто новачок, а хто ні. Один раз випадково потиснув руку стажисту потім ходив дивувався. Взагалі немає ніякої соціалізації, яка б допомогла влитися в колектив.
По-друге ці чорти тягнуть додому все що погано лежить: канцтовари, стільці, лампи.
Компанія має філію в росії - активно розвиває її і ще в європі.
Приходити обов'язково треба по раніше для планьоркі, а по п'ятницях обов'язково залишатися після роботи для гри кеш-фло яку влаштовує Пушкіна і доводиться до восьми-дев'яти сидіти.
Часто влаштовують корпоративи, де жостко бухають. Кіндерів ніяких немає.

Плюс в тому, що на деяких телефонах багато грошей і я собі частенько переводив на телефон))

За договором відпустку п'ять днів, а лікарняного немає. Тебе можуть відпустити за свій рахунок тільки з пояснювальною і якщо у тебе температура під 40. Температуру міряєш в присутності начальства, напевно щоб в чай не вмочив градусник. І ось уявіть, в країні кір і грип і сидиш поруч із заразним людиною.

Здалося що пропагують куріння. Про це часто говорять починаючи в першого дня навчання. Можна виходити кожні двадцять хвилин на п'ять хвилин. Якщо виходиш, то сидиш весь день без годинної перерви на обід.
Працювати тут вирішувати вам. Як на мене є в цьому районі і інші компанії на тій же правді де мінімалка більше і умови напевно.

Після стажування, якщо дотягніте, вас змусять підписати так звані внутрішні правила. Їх близько десятка. Описаних на двадцяти напевно аркушах з обіх боків. Наприклад дрес-код який ніхто не виконує. Треба ходити в костюмах. Не вступати в інтим з співробітниками. Також є СИСТЕМА ШТРАФІВ за все. Наприклад за той же дрес-код. Штрафи різні від 50 грн найбільший штраф це за розголошення нібито комерційної таємниці.
Прикольно так пропахати місяць і піти без грошей за надуманими приводами.
Також поощеряють стукацтво і крисятництво. Про це прямо написано в внутрішніх правилах, правда більш дипломатичними словами.
Коли один хлопець підняв скандал, то у нього швиденько забрали ці правила і говорили типу «це стара інформація, зараз штрафів немає і замість штрафів підмітають там на вулиці біля хімчистки» та інша брехня.

Ще один хлопець допомагав обдзвонювати, близько двадцяти номерів зібрав за цілий день. Дали завдання зібрати номери водіїв терміново для логіста богдана. За пів дня упорався. На наступний день йому пред'явили, що він не зміг знайти не одного водія, який би чітко дав згоду, а виявилося що богдан почав займатися уточненням даних тільки на наступний день і вирішив зробити все сам, а стажиста тупо підставив. День роботи стажиста пішов нанівець. Зрозуміло ж що були водії, які готові виїжджати відразу після оформлення документів, так як їдуть назад порожніми. І треба відразу було богдану працювати а не яєчка м'яти і відмовчуватися перед начальницею.

Одного стажиста жорстко довели до уходу, так як запізнився на 15 хвилин і тут таке почалося.
До речі вставати зі свого робочого місця не можна, тільки покурити і в туалет. Випити чай або перекусити не можна.

Ще був випадок коли людина теж весь день обдзвонював (був складний маршрут) так логіст, яку до нього представили в наставники, нічим не допомагала а тільки скаржилася начальству і пред'являла претензії.
Посудіть самі, прямо перед тобою сидить стажист, весь день сидить на стільці з жіночими пердєжами, який працює весь день як і всі, отримує копійку, на тебе працює, тобі допомагає, збирає інфу, обдзвонює, а ти нічим не допомагає не підказуєш, а тільки скаржишся. Як її звати не пам'ятаю але трянь-трянью. І такі там всі.
Сама культура, атмосфера компанії плодить таких ось співробітників, таких людей, таких українців, а ви скаржитеся ...
Про те, що змушують писати на всіх сайтах хороші відгуки - я вже промовчу, і так все Зрозуміло.