Отзыв о компании ип "логунов с.н."
Добавлен: 00:00 10.12.2018
Другие названия: Рошен
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  roshen.com
Страна: Россия
Регионы работы: Киев, Львов, Одесса, Харьков, в Московской области, Санкт-Петербург
Телефоны: 8(8202)24-38-76

Описание деятельности:  Торговый представитель

Никнейм: продавець- консультант (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

можливий карєрний ріст,

працювала яправда недовгий час, прийшлось звільнитись через навчання, можу сказати, щоробочий графік був важкий, тому щов6 годин потрібно вийти здому (вдорозі ятратила 45 хв), щоб у7 бути умагазині, магазин закривався о21:00, або й пізніше поки невийде останній покупець, цебуло дуже неприємно, тому щоначе наш робочий день закінчився, амище чекаєм поки вони собі щещось оберуть (далі миприбирали, вдеякі дні нам приходила роздруківка поякій мимали переставляти товари, відповідно картинці, цезаймало наш час, найбільше дратувало чому під час робочого дня ценедозволялось робити, атоді коли всі змучені позакінченню робочого дня мипочинали виставляти відповідно товари і робити ротацію, і того десь в21:50 мизакінчували або й пізніше взалежості скільки позицій переставляти, амалиб на пів години раніше, і знову нанаступний день в6 виходити, коли відпочити?. Мимали бігати біля покупцівпританцьовуючи підходити, запитувати, радити, навіть якщо нас відкрито відправляють куди по-далі. Ащесправді охорона там навіщо? Вони нічого нероблять навіть коли зприлавків щось крадуть, зацепродавці платять чому? мищоохорона? Працівники офісу зверніть нацеувагу! Ащезвертайте трохи увагу напрацівників, які з7 год ранку і до22 год весь день бігають запокупцями, полекшіть і їм роботу, хочаб зміни ставте відповідно! Забула написати про тренінги, для чого їх ставити увихідний день, ще й їхати так далеко, працівники офісу звертаюсь довас вижнам непроводите тренінг усвій вихідний день і нам неставте! Всі живі люди, крім Рошен, є щейособисті справи!