Отзыв о компании WATSONS
Добавлен: 00:00 03.12.2018
Другие названия: ДЦ, ватсонс
Сайт:  watsons.com.ua
Эл. почта: dc@dc.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Житомир, Измаил, Коростень, Львов, Николаев, Никополь, Одесса, Полтава, Харьков, Червоноград
Телефоны: (044) 423-07-01

Описание деятельности:  Компания A.S. Watson Group (Китай), владеющая украинской розничной сетью Watson (бывший «ДЦ»), которая специализируется на продаже косметики, парфюмерии, товаров быта и личной гигиены

Никнейм: Адміністратор залу (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Був хороший колектив.

Робиш багато різної роботи за низьку оплату праці. Розкажу про свій досвід роботи у компанії Ватсонс. Робиш багато різної роботи, весь час на ногах. Ти і вантажник ,прибиральник, касир, продавець-консультант і т.д. за мізерну оплату. Не вистачає завжди людей, так як часто мінялись працівники через важкі умови праці за копійки. Те все б нічого, бо в нас був хороший колектив,в якому один одному допомагали, доки не пішла в декрет наша керуюча магазином. Перевели нам молоду особу з іншого магазину на посаду керуючої, яка абсолютно не мала бажання працювати в цій компанії, завжди жалілась територіальному менеджеру, як їй все достало, при цьому не найшли кращого варіанту ,як звільнити весь основний колектив з цього магазину і набрати під нову керуючу новий колектив. Ніхто навіть не подякува, що ми працювали , як коні в цьому магазині, двоє на залі, коли приїжджали 6 піддонів товару і ти розриваєшся між касою, розкладкою товару,інкасацією, консультацією з людьми, яких завжди було достатньо ....Риба гниє з голови. НЕПРОФІСІЙНО посилати людей, які дійсно працювали і віддавали своє здоровя на збагачення компанії і ставити керуючою людину, яка немає бажання працювати в цій компанії, яка не можу найти спільну мову ні з колективом, ні з покупцями, яка міняє працівників кожний тиждень. Самі покупці стверджують, що це НЕ той Ватсонс що був колись.....Не вистачає грамотних керівників.