Отзыв о компании ип "логунов с.н."
Добавлен: 00:00 28.11.2018
Другие названия: Рошен
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  roshen.com
Страна: Россия
Регионы работы: Киев, Львов, Одесса, Харьков, в Московской области, Санкт-Петербург
Телефоны: 8(8202)24-38-76

Описание деятельности:  Торговый представитель

Никнейм: Продавець-консультант (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Немає

Доброго дня!
А тепер уся правда про «Солодкий і казковий світ та настрій".

Влаштувалася на роботу в бізнес-імперію компанію «Рошен». Що з цього получиться? І так, розпочнемо...
В офісі зразу запропонували ваканцію продавця-консультанта в одному з магазинів кондитерської компанії. Обіцяють офіційне працевлаштування, чисту зарплату від 10 000-12 000 грн на карточку, яка складається з багатьох частин і відпустку, яку оплачують.
Хоча, це все пізніше...☝️А поки, що випробувальний термін. Після трьох безплатних робочих днів, ви ще місяць будете працювати за половину зарплати. Сказали, що це до тих пір, поки ви не вивчите весь асортимент і склад цукерок. А, що саме цікавіше☝️,після того ви буде здавати екзамен.
На три дні стажировки мене відправили в фірмовий магазин «Рошен», що знаходиться біля метро Харківська. Перше враження-це дружній колектив, хороша робоча атмосфера і неймовірна завідуюча магазину) Після стажировки на даному магазині, мене відправили в офіс на оформлення. Там мені, також пощастило, бо оформляла мене на роботу, дуже приємна і хороша.
Мене оформили в магазин, що знаходиться за адресою вул.Проспект Науки,1 неподалік від станції метро Деміївська. Там і розпочалася моя місячна стажировка. На магазині видали фірмовий одяг і навчальний матеріал, також за мною закріпили старшого продавця. Що я можу сказати про навчання, а нічого хорошого! Вам дають навчальний матеріал, який можна вчити лише за межами роботи або на обіді. Старший продавець, який мав би бути наставником, допомагає вам з навчальним матеріалом лише тоді, коли в неї появляється вільний час, бо все на першому місці, а ваше навчання на останньому. Навчальний зошит, який має заповнятися поступово заповнився по максимуму перед здачею екзамену і то не до кінця. Після того, як я здала екзамен в мене забрала зошит старший продавець і викинула. А мені сказала, якщо запитають за нього з офіса або, який проводить тренінги, аби я сказала, що десь загубила тому, що він не був до кінця нею заповнений. І в даний момент, вона вже не старший продавець, а завідуюча магазином. Як вам навчання у фірмовому магазині "Рошен"?

А зараз про графік роботи, обіцяють 3/3 або 4/2, 5/2. І як ви думаєте, скільки робочих годин-8 напевно, а ні тут не все так просто. Магазин відчиняється у 8 год. ранку, але ви приходите на 7 год., щоб викласти торти на вітрину, провести вологе прибирання, переодітися, перерахувати касу і т.д....Робочий день триває до закриття магазину-це до 21:10 год. або 21:20 год., все залежить від останнього гостя. Після закриття ви ще залишаєтеся, аби навести порядок в торговому залі. У кращому випадку ви будете працювати 14, 5 год. в день-це до 21:30 год., а в гіршому до 23:30 год., 00:00 год. Все це залежить від запланованого обсягу роботи після закриття. В місяць є пару змін з 11:00 год., до закриття і пару з 07:00 до 18:00 год. Окрім цього, раз в місяць проходить переоблік, а тут ще цікавіше. Всі на нього виходять, працюєш ти сьогодні чи ні, всеодно ти приходиш на переоблік. Якщо ти завтра на роботі, тебе відпустять біля 00:00 год. додому, щоб на останнє метро встигнути, а якщо вихідний, тоді ти до кінця переобліку залишаєшся -це приблизно до 03:00 год. Їдете ви на таксі і звичайно за свої кошти, бо компаніям не оплачує вам дорогу.
Хочу звернути вашу увагу, що ми працюємо у фірмовому магазині "Рошен"? Тому, що частина перша ст. 50 КЗпП встановлює максимальну тривалість робочого часу і вона складає 40 годин на тиждень. Ця норма не може бути збільшена ні колективними, ні трудовими договорами.

А тепер про обіди протягом робочого дня, у вас їх буде лише два по 30 хв. і одна технічна перерва, яка триває лише 10 хв. Відповідно до ст. 66 КЗпП працівникам надається перерва для відпочинку і харчування...як правило, через чотири години після початку роботи. По правилам і закону їх повинно бути, як мінімум три.
Готуйтеся до того, що будете себе відчувати, як в колонії. Бо, щоб вийти в туалет, потрібно сказати і старшому продавцеві і завідуючій. І в принципі все, що ви будете робити протягом дня, вони повинні знати.

Будьте обережні "каса"!☝️
Зранку перед відкриттям ви її будете перераховувати, а після обнуляції, касу перераховує старший продавець або завідуючий магазину. Будьте готові до того, що у вас будуть мінуса на касі. Що саме найгірше, ви не знаєте чи насправді там мінус, бо її перераховують не біля вас і не з охороною, а самі в кабінеті. Мінус ви віддаєте із свого гаманця. Будьте обережні і уважні. А ще завжди мені було цікаво, куди діваються плюси з каси???
Якщо ви на касі були не уважні або нечаяно просканували замість одної одиниці товару дві і провести чек, будьте готові знову віддати свої кошти. Відміну на касі не можливо зробити. Якщо гість вкрав торт, на всю зміну ділиться ціна і ви знову віддаєте гроші в касу.
Ви запитаєте, а охорона??
Вона тут є, але не від компанії, а наймана. Охорону взагалі це не стосується. І зараз одне питання, навіщо взагалі тоді вона? Хіба для зовнішнього вигляду, що є.

Тренінги в компанії не оплачують і проходять вони у твій вихідний день.

Перед відкриттям і після закриття вам оплатять лише одну годину.
А тепер врахуємо це все і віднімемо від зарплати. Скільки получиться? Воно того-не варте!!!

Колектив на даному магазині не дружній. Є такі, які збирають плітки, наговорюють, і навіть такі, які хочуть посварити між собою друзів...А саме найгірше те, що готові за касу «вбити» один-одного, бо частина зарплати складається із % каси. Завідуюча не старається зробити дружнім колектив. Чому??? Адже всі результати і показники магазину залежать від роботи персоналу.

В роботі магазину є ще багато мінусів, але думаю і цього достатньо, щоб все зрозуміти.
Забудьте про "Солодкий і казковий світ та настрій", це лише ілюзія компанії "Рошен".