Отзыв о компании TIENS
Добавлен: 12:15 16.08.2018
Другие названия: Информационно-Сервисный Центр, Тянь-Ши,Welness
Сайт:  eatiens.com
Эл. почта: sunjie@tiens.com.cn
Регионы работы: Киев, Белая Церковь, Винница, Днепропетровск, Житомир, Запорожье, Кузнецовск, Луцк, Мариуполь, Николаев, Одесса, Ровно, Тернополь, Ужгород, Харьков, Хмельницкий, Черкассы, Черновцы, Ивано-Франковск, Львов
Телефоны: 3905239,5166682,0631427225

Описание деятельности:  Компания основана в 1995 году г-ном Ли Цзиньюанем в г. Тяньцзине под названием Корпорация «Тяньши» Ко., ЛТД, Китай («Корпорация Тяньши»). Вышла со своей продукцией на международный рынок в 1998 году.

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Январь 2015

Вітаю всіх відвідувачів цього сайту)
Звати мене Думич Назар Тарасович. На даний момент я співробітник компанії Tiens. Будучи ще студентом 17 років шукав собі роботу, бо хотів заробити свої гроші і не залежити від батьків. Зустрічав різні варіанти: грузчик, роздача листівок і т.п. Такі варіанти не цікавили, бо оплата мала, тмоу шукав щось більше..
Познайомився з компанією по рекламі, пройшов співбесіду, мене ухвалили :). 4 дні було базове стажування. Бачив різних людей: новачків, керівників, і людей, які вже на верхівці. Нічого не зрозумів, але мені все сподобалось ! :))))
Вирішив почати з 300 грн., хоча батьки були проти, а сестра сказала, що мене посадять :))) Почав працювати по системі, пішли результати. Залюбки їздив навчався на заходи ! Вони розширювали моє бачення і давали мотивацію працювати. Роботу поєднював з навчанням, тому працював в неповну зайнятість. Пройшло паро місяців і став Керівником віддлі (6*) і вже заробляв більше ніж свої батьки і вчителі :)
Потім почав розвивати Регіональний бізнес і зараз команда працює в 3-ох містах України, з чого я маю свій процент ! Зараз мені 20 років. Дохід в середньому 15 000-17 000 грн./ міс + премії+%+турфонд ! Був 3 рази за кордоном з компанією (з них 2 рази в Туреччині) ! Батьки пишаються, сестра також)
ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ КЕРІВНИКУ за таку МОЖЛИВІСТЬ !

Доречі, якщо якісь питання — телефонуйте, пишіть, з радістю відповім.
personne.nazar@gmail.com 096 273 94 09 — viber+tlgrm @nazzzar_d — instgrm
Nazar Dumych — facebook Всім успіху ! http://www.vnutri.org/tiens/

Треба працювати)

# Аноним2019-01-08 21:31:16
я В ШОЦІ З ТАКОГО ПОГАНЦЯ.ОБМАНЩИКА .
бІЛІШІСТЬ КОНТОР НЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ ЩО ЗНАЙТИ.А ЩОБ ЗАМАНИТИ І ВИНЕСТИ КОШТИ В БРЕХЛО ПРАЦІВНИКІВ.ЯКІ ПХАЮТЬ НАСИЛЬНО ТОВАР.ПІСЛЯ ПСЕВДО ЛЕКЦІ.Я В ШОЦІ.ЯК ТОБІ НЕ СОРОМНО ТЯГТИ ЛЮДЕЙ.ЩО ГОВОРЯТЬ ПРО ТИЕНС.ВОНИ ОБМАНЩИКИ.КРАДІЇа ТИ ПРАЦЮЄШ.ганьба тобі.ТИ НЕСПРАВЕДЛИВО .БЕЗСОВІСНО ПРАЦЮЄШ.ЗА ТЕ Й ВІДПОВАТИМЕШ ПО ПОВНІЙ.ясно