Отзыв о компании ООО "Кернел-Трейд"
Добавлен: 00:00 21.07.2018
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Сельское хозяйство и рыболовство
Сайт:  kernel.ua
Регионы работы: Киев, Чернигов, Хмельницкий

Описание деятельности:  Кернел – крупнейшая в Украине вертикально интегрированная агропромышленная компания, лидер украинского рынка бутылированного подсолнечного масла, один из крупнейших украинских экспортеров подсолнечного масла и зерновых культур.

Никнейм: Спеціаліст з обліку персоналу (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Дуже цікава зп для Топ менеджерів, проте їх мало, приблизно до 10 чоловік було в 2015 році.

Надзвичайно багато доручень, які прямо не стосуються роботи, наприклад, 1)відксерити паспорт начальниці та її коханця для подачі на Шенген. Зроблено
2) покласти 5 тисяч гривень на рахунок співробітниці не мого департаменту, бо вона їде у відрядження (!). Відмовилася, тому що моя заробітна плата складала 4 тисячі гривень /місяць, а ризики після 8 вечора, що в тебе виходять гроші
біля банкомату є.
Робота по факту мала виконуватися трьома спеціалістами, працювало двоє. На час декрету співробітниці обов'язки просто додали іншим двом.
Перед офіційним оформленням пропонували неоплачуване триденне стажування, вийшла тільки на один день, керівництво погодилося на такі умови.
Найцікавіше : робочий день тривав до восьмої вечора-керівник як лінійний так і безпосередній не стикався йшовши додому давати купу завдань.
Плюси :непогана організація свят та пікніка.
Дуже дякую, тепер знаю, що в українських компаніях варто працювати лише на топ - позиціях.