Отзыв о компании WATSONS
Добавлен: 00:00 20.07.2018
Другие названия: ДЦ, ватсонс
Сайт:  watsons.com.ua
Эл. почта: dc@dc.ua
Регионы работы: Киев, Винница, Житомир, Измаил, Коростень, Львов, Николаев, Никополь, Одесса, Полтава, Харьков, Червоноград
Телефоны: (044) 423-07-01

Описание деятельности:  Компания A.S. Watson Group (Китай), владеющая украинской розничной сетью Watson (бывший «ДЦ»), которая специализируется на продаже косметики, парфюмерии, товаров быта и личной гигиены

Никнейм: Прадавець-консультант (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы:

Привіт)приємний колектив був,доки не почали набирати хамок на роботу,сама я дуже добра і привітна, навіть покупці це замічають але є дівчата для яких культура мовлення не писана.

Привіт)на цій роботі ти пахаєш як кінь, на тебе завжди кричать хтось із старших у магазині у кого поганий настрій не важливо що ти виконав вчасно їхні забаганки,читаєш і вчиш ті всі акції, місце знаходження товарів на пам'ять маєш знати.Ти працюєш і продавцем-консультантом і касиром (а взагалі жах,коли працюють не всі каси і тому ти бігаєш по залу і питаєш у вас буде розміняти)і прибираєш і миєш, і викладаєш товар і приймаєш його ,так ще немає охорони тому ти коли одна на залі і на касі вислухавши образливі слова від покупців хочеться зразу піти ,що я і зробила.