Отзыв о компании GRAND TOYS
Добавлен: 15:16 25.06.2018
Другие названия: Іграшки і канцелярія
Сайт:  gtoys.com.ua
Регионы работы: Ровно, Днепропетровск, Киев, Ивано-Франковск, Одесса, Львов, Александрия

Описание деятельности:  Іграшки і канцелярія

Никнейм: М****а (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2018
Дата увольнения: 2018

Grand Toys – партнер благодійного заходу Як відомо, щороку в перший сонячний день літа відзначають Міжнародний день захисту дітей. Цей день є певним закликом для дорослих, щоб відчути потреби своїх дітей та надати особливу увагу тим, кому не вистачає теплого і лагідного слова, тим, хто з певних причин залишився без опіки близьких та рідних. Цього року 3 червня з 15.00 год у м. Рівне проходила святкова подія, присвячена дітям. Організатори заходу ГО «ЗДЖ «Берегиня» влаштували їм справжню казку. Програма передбачала цікаві розваги, флешмоби з розіграшами подарунків, розваги з клоуном та фокусником, творчі майстер-класи, аквагрими, музичні виконання, цікаві змагання з пожежниками, ярмарок смаколиків, а наприкінці – показ мультфільму під відкритим небом. Діти з радістю розважались, веселились, сміялись від щирої душі і хоч на деякий час змогли поринути у чарівний світ, світ дружби та взаємодопомоги, а найголовніше туди, де їх люблять та приділяють увагу. Найбільший дистриб’ютор дитячих іграшок в Україні «Grand Toys» з радістю став партнером такого світлого заходу та надав допомогу дітям. Тепер вони зможуть сповна насолодитись літнім відпочинком і досхочу награтись зі своїми друзями, адже отримали безліч іграшок. Серед них: різні види та кольори м’ячів, скакалки, рибалки для басейну, вітрячки, пісочні набори, бадмінтон, запускалки, мильні бульбашки – усе, що забезпечує спортивне дозвілля, хороший настрій та підтримує здоровий спосіб життя. Тож допомагайте малюкам, які цього потребують, любіть і цінуйте своїх, адже вони – наше майбутнє і наша світла надія!