Отзыв о компании ип "логунов с.н."
Добавлен: 00:00 06.04.2018
Другие названия: Рошен
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  roshen.com
Страна: Россия
Регионы работы: Киев, Львов, Одесса, Харьков, в Московской области, Санкт-Петербург
Телефоны: 8(8202)24-38-76

Описание деятельности:  Торговый представитель

Никнейм: продавец (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

НЕМАЄ.
МІНУСИ: працівника там не мають за людину, ти працюєш як раб, зранку і до ночі. Працювати не важко тільки тоді, коли хороший начальник. Такою була попередній завмаг. Але так сталось, що на магазин М1 прийшов новий начальник. Я нічого доброго про нього сказати не можу. Він не є людиною своєї справи. Першими його словами було таке :"Я сделаю ротацию в вашем магазине, а сюда переведу всех девочек с Подола". От скажіть, як потім в таких умовах працювати? Але це тільки початок. Він коли на зміні, взагалі не виходить з кабінету. Коли хтось на обіді і він там сидить, ніхто не може поправити свої полички, одним словом твориться хаос. Він ніколи нікому не допомагає в залі. Штрафує навіть без причини, що потім дівчата просто плачуть цілий день через нього. Він просто сидить цілий день, а потім вибігає і кожному говорить "как он замахался, что у него промежность печёт". Це нормально? Йому боїться хтось щось сказати. Я впевнено можу сказати, якщо хтось з офісу надумає поспілкуватись особисто з кожним продавцем, то їм буде що послухати. Вам потрібно провести хоча б бесіду з ним. Він навіть спілкуватись не уміє. А ні, уміє тільки матами.
Це важкий магазин, і туди потрібно тільки гідного керуючого, а не такого, який ходить і розповідає продавцям яка у нього класна зарплата (він навіть говорив в цифрах, яку суму отримує).

Зробіть не ротацію магазина, а ротацію завмага.