Отзыв о компании ип "логунов с.н."
Добавлен: 00:00 27.03.2018
Другие названия: Рошен
Сфера деятельности:  Торговля: Продукты питания и напитки
Сайт:  roshen.com
Страна: Россия
Регионы работы: Киев, Львов, Одесса, Харьков, в Московской области, Санкт-Петербург
Телефоны: 8(8202)24-38-76

Описание деятельности:  Торговый представитель

Никнейм: Торговий представник (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Напишу я свій відгук для наївних дурачків, які стадами бігають на ПОСТІЙНО відкриті вакансії, і цікаво чому ж люди не задумуються, хм чому та вакансія актуальна постійно та ше й така велика зарпалата...
Відповім зразу всім РОШЕН-....
Чому? 1 Зарплата шоб реально мати 19к потрібно виконати план об'єм і всі продати всі позиції які є, а їх повірте ой як не мало , ви будете бити на борт шоб полічити хоча б 16 тисяч і цей борт вам постійно потрібно десь буде продавати шо є непросто, борт завше 3-4к тобто зп получається вже 13тис. а не 19 як обіцяють
2. На роботі ви будете жити, і може ти диванний герой який читаєш мій досвід думаєш шо ти бетмен всіярусі то ти ой як помиляєшся
З хати ти будеш виходити в 7й, часто в 6й ранку, приїжджати ти будеш 10 якщо повезе, якщо не повезе то 11 вечора
3 .відношення директорів до своїх підлеглих мягко кажучи погане, людина тримає тебе за нішо
4. Нерви, забудь про них, закупи зразу ящих заспокійливих
5. дописування то окрема , бо тобі потріно буде дописувати шоб знову ж таки хоча б якось виконати ХОЧА Би об'єм, дописуєш получаєш від клієнта, клієнт тобі більше не довіре, хоча цей пункт індивідуальний тому тут на який район попадеш
Тому якшо тебе, друже, це не зупиняє і ти дійсно впевнений в своїх силах то Дерзай і ставай директором, єдина порада в такому випадку можу сказати люди на рошені не працюють-то неправильне формулювання , люди на рошені - виживають , пропрацюєш на рошені перших пів року, будь яка робота тобі буде здаватися санаторієм

якось буде