Отзыв о компании Дверной Олимп
Сайт:  dvernoyolimp.com.ua
Эл. почта: dvernoyolimp@gmail.com
Регионы работы: Киев, Ирпень, Одесса
Телефоны: 044-221-28-66

Описание деятельности:  Компания Дверной Олимп уже более 9 лет успешно работает в сфере дверного бизнеса (оптовая и розничная торговля входными и межкомнатными дверями)

Никнейм: Аноним (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2018

Сьогодні рівно 2 роки, як я працюю у компанії «Дверний Олімп». Час промайнув неймовірно швидко і мені дуже захотілося поділитися своїми враженнями. Почала писати та звернула увагу, скільки негативу від людей. Мене це здивувало, адже покинути компанію просто так бажаючих у нас я не зустрічала. Коли я тільки влаштувалася на роботу, магазинів було вдвічі менше, їх було тільки 6, тепер їх 12. Компанія значно виросла та я разом із нею, з’явилося більше можливостей, більші перспективи розвитку, більше вакансій для людей. Уже навіть не усіх знаєш, так розширився штат. Надзвичайно вражає корпоративна культура цієї компанії. Тут кожен робітник поважає і цінує те, що він робить. Дружній та молодий колектив, який завжди виручить і підкаже, коли ти щось не знаєш. Та з яким просто класно провести час на корпоративі. Також молоді керівники, які на одній хвилі зі своїми підлеглими, завжди знаходять влучні методи для ефективної роботи, знають, як замотивувати працювати на благо компанії. На разі я не уявляю іншої роботи для себе та бажаю моїй найкращій компанії лише успіхів.

За ввесь період роботи я не побачила негативних сторін.

# Дверной Олимп2018-03-19 15:17:16
Шановна Валя, компанія доклала дуже багато зусиль, щоб створити команду, яка буде націлена на результат, та взаємовигідні умови співробітництва між працівниками та керівництвом. Неймовірно приємно бачити досягнення кожного, які покращують рівень сервісу усієї компанії. Розвиток компанії – це вклад кожного небайдужого та відповідального співробітника, який є часткою одного великого цілого. Дякуємо Вам за сумлінну роботу, за натхнення, за ідеї, за Вашу вдячність. Рухаємось тільки вперед та усі разом робимо нашу компанію найкращою, як для наших дорогих Клієнтів, так і для нас самих. З повагою, Юлія, керівник відділу якості.