Отзыв о компании метро кэш энд кэрри
Добавлен: 00:00 23.02.2018
Сфера деятельности:  Торговля
Сайт:  metro.ua
Регионы работы:
Телефоны: 044 492 10 00

Никнейм: Спеціаліст по роботі з клієнтами HoR eC (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования:

Всім привіт. Працював в даній компанії незначний термін на посаді - спеціаліст по роботі з клієнтами HoReCa.Було це на Городоцькій 300. Стажу роботи в мене не було попередньо,але на той час вакансію все таки закрив.
Відгук пишу,бо бачу багато негативних результатів,здається,що всі змовились.
Люди,ви повинні зрозуміти одне,не завжди керівництво погане і ставиться до Вас так,як Ви того не хочете. Інколи потрібно почати з себе (не захищаю ні в якому разі великих дядь і тьоть). При тому,що я був новачок в даній сфері, до мене добре ставились,запихали ті знання,не спорю,було важко. Завжди допоможуть,розкажуть,покажуть. На рахунок заробітної платні,все влаштовувало.Робочий графік без змін,стандарт. Не встигаєш,роби довше,бонуси ніхто не відміняє. Заробітну платню не затримували все вчасно.
На рахунок керівництва,ніколи не бачив настільки відданих людей своїй справі. Бо бачити,коли тільки заходиш в МЕТРО на роботу,що людина бігає по залу і все тримає під контролем,просто немає слів,і скажу більше контроль всього,і не тільки залу.
Тут яку суть треба зрозуміти,хочете заробляти-працюйте,бо якщо ви не працюєте на компанію-то компанія не може працювати на Вас. Не знаю за інші точки,пишу лише про цю. HR,Мар'яна, на початках також допомагала у багатьох питаннях,документи,підписи,галочки і тд.,сама знайде,сама покаже,розкаже (не спорю,що її робота,але робить вона її добре).
Чи пораджу я дану компанію? Конкретно Городоцьку -Так. За інші точки не знаю,тут не так компанія,як конкретно керівництво вирішує головну роль (так,керівництво = компанія).
На посаді директора в мене було-Іра. Конкретно про контроль всього(коментар вище)-це про неї.
На перед скажу Вам,реклама не проплачена ані центом,і це не SMM і ні в якому разі не начальство сидить і пише даний коментар,щоб затягнути Вас на роботу,а також це написано не задля того,щоб вигородити тих людей,що описані вище.
Просто описані інші коментарі по даній компанії можуть відштовхнути людей,які пробують влаштуватись на цю вакансію,тому пробуйте,працюйте,розвивайтесь і вчіться.
Всім дякую за час

Труднощі є в кожній роботі.