Отзыв о компании Террін
Добавлен: 02:55 08.06.2013
Другие названия: ТзоВ Террін, Террин, ВАТ "Концерн Галнафтогаз"
Сфера деятельности:  Услуги: Еда: кафе, рестораны, fast-food

Регионы работы: Киев, Александрия, Днепропетровск, Кривой Рог, Львов, Стрый, Харьков
Телефоны: (032) 298-89-38

Описание деятельности:  Займається розробкою і впровадженням проектів. На даний час - це проект створення мережі ресторанів швидкого харчування "Ala minute" при АЗС "ОККО"

Никнейм: Марічка Бурачкова (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: Октябрь 2012
Дата увольнения: Июнь 2013

Лише декілька нормальних людей в цілому колективі.

Працювала поваром в "Аля мінуті". Колектив жахливий. Як то кажуть; "Село без сільради....". Постійні плітки, та неправдиві доноси керівництву. Одні хто справді працює, - погані. Хто на їхньому горбі виїжджає, - добрі. Керівник, Ольга Миколаївна, - глупа жінка котра вірить в будь яку нісенітницю, крім того істеричка, яка взагалі не поважає людей! Обіцяного соцю пакету, як такого взагалі немає, жодних лікарняних, відпускних, чи виплат, лише гарно обіцяють. Більшість працівників працює не легально, а з тими з ким підписують угоду теж не церемоняться.
Що до роботи, то графік доба через, дві, і якщо ви думаєте подрімати, не надійтесь! Сказали, хочете дрімати, постеліть собі картонку в коридорі і дрімайте... але не більше 15 хв, на добу!!!
Рабство, це ще слабо сказано, в зал не виходити за жодних умов, навіть коли нема гостей. Всюди відео камери.
Окрема тема це недостачі, які платить колектив, це порядку 50-200 грн. в місяць з людини. При цьому, керівниця навіть не повідомляє чого бракує, просто виставляє суму, яку стягують з зарплати. В колективі панує недовіра, та взаємні підозри. Як виявили вже не раз самі працівники, ці недостачі, беруться "зі стелі". На спроби заперечити, крики " я керівник я краще знаю" тощо, а навіть чула декількох занадто крикливих довела до звільнення. Особливої уваги заслуговують штрафи, які теж беруть зі "стелі", і які іноді сягають 500 грн. а при зарплаті 1500 це таки суттєво.
Постійні, внутрішні перевірки, таємні клієнти, відео камери... Це просто ЖАХ!!! А придертись можна навіть до ідеальної роботи, було б бажання.
Колектив замість виступати проти цього свавілля одним фронтом, гризе одне одного, там реально хіба втримаються аферисти, які продають товар на ліво, і готові через це терпіти всі приниження. УВАГА!!! Можуть звільнити без попередження, ви вийшли на роботу, а вас перед фактом звільнення... і до дому!
Продукти не привозять, чи привозять не належної якості, а потім штрафують, що нема страв в асортименті...
Це компанія три в одному, колектив- кубло гадюк, бездарне керівництво, та офіс який вимагає, від того , що не вкладає.
Думайте самі, чи влізати в це болото.... Я відчула величезне полегшення після того як звільнилась :)