Отзыв о компании ООО "МИК"
Добавлен: 18:19 26.12.2017
Сфера деятельности:  Производство и поставка: Одежда, обувь, аксессуары
Сайт:  mik.zp.ua
Регионы работы: Запорожье, Сумы, Киев, Мелитополь
Телефоны: 222-08-20

Описание деятельности:  OОО «МИК» c 1998 года работает на рынке спецодежды и СИЗ (средств индивидуальной защиты), являясь одним из крупнейших производителей швейных изделий в Украине.

Никнейм: швея (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2016

нема

ТОВ МІК Лебедин, Сумська область: чим більше працюю, тим гірше там стає працювати. Років 7 назад дуже рідко суботи були робочі, за кожним таким випадком вивішувався наказ на дошку і кожен міг ознайомитись. Зараз же ніякого наказу ніхто в очі не бачить. Зараз і в неділю вони змушують працювати. Ненормований робочий день: прийди раніше на годину дві, затримайся на годину дві. Через такий режим щодня повертаюсь з роботи дуже втомлена - ледве волочу ноги. Написати заяву на вихідний неможливо: майстер участка зразу ж в крик, що ось буде машина, а нічого не пошито - не дам тобі написати. Відпустку з боєм і маьюками собі вибила і то дали 14 днів, замість законних 24-30 днів. Зараз кінець року і машину за замовленим одягом майже через день присилають. Норми пошиву перевищують (нас змушують понаднормово працювати і шити більше, ніж можемо) і всі працівники вже давно виснажені. І наостанок, для тих, хто думає, що все вище написане - це просто аби пожалітись і що працівники просто облінились, все це відбувається насправді: 7 днів працювати ненормованим робочим днем (вказала вище), в суботу і неділю приходити на роботу о 6:00, відпускають о 16:30 (працівники не витримують такого режиму і просто тікають додому потайки, нікого не повідомляючи, можно сказати - дизертирують). Мішки під очима, сірувато-жовтий колір шкіри і постійний головний біль - це мой постійні супутники. Не рекомендую як місце роботи. Якби знала, який там жах діється - ніколи б туди не прийшла найматись.

# швея2017-12-26 18:26:24
Доповню, що не встигла написати: змушують приходити на роботу о 7:00, відпускають (і то не завжди о такій годині) о 17:00 (по будням), про режим суботи/неділі написала у відгуці. Прийшовши у суботу/неділю на шосту ранку на роботу ти вже заморений і вихід продукції через це дуже малий, процес пошиття йде дуже повільно. Але всі ці деталі і такий режим роботи, видно мало хвилюють наше керівництво.