Отзыв о компании Львівська пивна компанія
Добавлен: 22:15 03.06.2013
Сфера деятельности:  Услуги: Транспорт, доставка, логистика, хранение

Регионы работы: Киев, Львов

Описание деятельности:  експедиція, доставка пива та горілки в магазини. адреса Львів, Шевченка 323( район Рясне-Руська )

Никнейм: Володимир (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2005
Дата увольнения: 2005

Не було, немає, і не буде ніколи )))

Ця контора ще існує? Контора ужасна як була так і залишилась, відгук від Петра Івановича мене нічим не здивував. Ще будучи студентом довелося працювати в цьому убогому місці, але вони тоді знаходились на Науковій. Як бачу по відношенню до працівників нічого не змінилося, в мої часи логісти дурили працівники і крали в них зарплату. Зокрема в мене, там був такий логіст дуже хороший, не памятаю як звати, в Брюховичах живе, має доньку. Короче якщо ти це читаєш, привіт тобі з минулого, надіюсь тобі ці пару сотень які ти в мене вкрав дуже пригодились, бо мені з дружиною і малою дитиною на руках вони буле дуже потрібні )) Нікому не раджу цю шарашку ))

# Панас2014-01-01 19:04:00
Фірма стала реально ужасна за часів правліня Солтис, особливо відділ алкоголю, текучка кадрів шалена, працівників ніхто не цінує, якщо не подобається то пишіть заяву. Всі торгові в пошуках роботи. Зарплата реально кошмар... Відділи пива, рево не далеко втікли. Так от ЛПК то ліквідатор брендів, появляється нова продукція,торгових заставляють продавати нічого за то не оплачуючи, взагалі на ЛПК торгові продають багато всякої бред абсолютно безлплатно непродаєш виписуєш на машину. Плюс дибільні трекери та газові установки... Коротше люба риба гниє з голови, таких сраних керівників як Мацько та Жеребний треба давно гнати з фірми яка колись була на перших місцях серед роботодавців,вони зробили реально.... Я радий що вже не працюю там і Вам нераджу..,