Отзыв о компании GRAND TOYS
Добавлен: 00:43 02.08.2017
Другие названия: Іграшки і канцелярія
Сайт:  gtoys.com.ua
Регионы работы: Ровно, Днепропетровск, Киев, Ивано-Франковск, Одесса, Львов, Александрия

Описание деятельности:  Іграшки і канцелярія

Дата начала работы: 2016
Дата увольнения: 2017

Зимою холодно, літом ппц жарко

Підтримую відгуки попередників, читав сайт "внутрі" в самий розгар перепалки між працівниками і дмитриком, а вже через пару днів з 4 сторінок лишилась одна і то тільки з позитивом. Зараз прочитав останніх пару відгуків там, і впізнаю всі недолугі фрази дмитра, по крайній мірі написані російською мовою, 99% його словечки, а так як він українською не бум бум, то пише наташа, або дівчат точно заставив. А справи по ходу кепські, після буму звільнень на канторі, благо був бум на спінери, на яких кантора виїхала, ну і плюс дімка як завжди наобіцяв зп більші, розвиток, виробництво, новий офіс, офіційне оформлення....коротше чергова "трєпня" язиком, щоб не порозбігались, жополизи, уши розвісили в черговий раз і повірили. Він вже другий поверх строїть 3 роки... Канурок нахалтурили, добре хоч туалети зробив, хоч плюс. Зараз пора канцелярії, так мега компанія знову обісралась з закупками і нєрвно курить навіть порівняно з маленькими фірмочками. Грошиків то на канцелярію одеса не дасть)), а решта постачальників вже дуже акуратно дає в борг, так як умови смішні і дімка навертав багато. Зараз всі в очікуванні нових обіцяних зарплат, хоча з чого він їх платити має, всі ламають голову, адже ще місяців два тому плакав, що фірма не заробляє, все ж для народу, а нам всього то процентік. Брехун є брехун, вчергове з наташою придумали нову махінацію. Людина не міняється, живе своїми ілюзіями Як відомий мер києва, напалиться чимось і мріє про імперію, але Бозя є на світі і думаю вчергове покарає дмитрика за те що розводить людей, і лишить його ні ж чим.

# Аноним2017-08-03 11:06:38
Аплодирую) Пишите почаще, у вас есть стиль)