Отзыв о компании Правда Тут
Сфера деятельности:  Услуги: Телевидение, радио
Сайт:  pravdatyt.com
Регионы работы: Киев, Одесса
Телефоны: 0638127291

Описание деятельности:  Телевидение и газетное издание

Никнейм: Руслана (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: Октябрь 2016

Буду все таки спілкуватися державною мовою. Дорогий Святослав,мені здається Ви собі дозволяєте багато зайвого.А саме оцінювати хто я і де навчалась чи навчаюсь.Якщо Ви не в курсі, то журналіст працює перш за все на своє ім'я і потім вже на канал.Порівнювати мене з "собачкою" і погрожувати, ну дивіться щоб сил у Вас вистачило.А Ви що закінчували , вибачте ?! 11 класів загальноосвітньої школи ?!Бо судячи з Вашого інтелекту це саме так і є.Мене особисто на телеканалі все влаштовує.А якщо ж Ви займаєтесь збиранням пліток, то вітаю Вас.Ви типова базарня баба))Бо це ніяк не характеризує Вас як чоловіка.А щодо того, що в мене щось може не виходити, то розслабтеся і не напрягайтесь. Я на таких як Ви плювала і йшла далі )Ви свою думку можете засунути куди подалі і вперед.Тут сайт якщо Ви не в курсі для відгуків, а не розбирати хто з ким що має.До прикладу це те саме, як хлопець зустрічається з дівчиною і після розриву стосунків каже , що вона легкої поведінки і зовсім йому не підходила.Тільки є одне "але", якщо він таку обрав то ідіот лише він.Тае само і з роботою.Вибачте, а що ж Ви не гавкали тоді, коли працювали і Вам щось не подобалось, а зараз голос прорізався ?!