Отзыв о компании ПП "Региональный Охранный Альянс"
Добавлен: 22:43 18.03.2017
Другие названия: ПП "РОА"
Сфера деятельности:  Услуги: Охрана

Эл. почта: roa2014@list.ru
Регионы работы: Киев, Бахмач, Винница, Житомир, Кировоград, Кременчуг, Нежин, Николаев, Прилуки, Ровно, Стрый, Сумы, Хмельницкий, Черкассы, Чернигов, Тернополь

Описание деятельности:  ПП «РЕГИОНАЛЬНЫЙ ОХРАННЫЙ АЛЬЯНС» - это компания, возможности и спектр деятельности которой может решить любые пожелания клиента в сфере охраны и безопасности, как личности, так и бизнеса.

Никнейм: Працивник Ар (был(а) только на собеседовании, но впечатление осталось)
Дата собеседования: 2017

Хочу замовити слово за Мороз О.А. Знаю не мало людей які його поважають, та дякують за свою щасливу долю. Особливо пригадується випадок, який стався, з однією моєю знайомою у той час коли Олександр Анатолійович працював в службі безпеки фірми "Ельба Інвест". Трапелося це взимку, на об*їздній м.Кіровоград. Злидні та безвихідь вигнали її на трасу, І хто зна, а чи вмерла б вона від хвороб, а чи не замордував би її маніяк. Але Олександр Анатолійович не проїхав мимо, а підібрав, обігрів, нагодував, надав кошти на лікування і головне, влаштував на роботу контролером. Минув час і тепер ця особа не худенька повія на призвисько Манька-Облігація, а досить таки угодована персона Марія Клюжина. Гадаю не буде зайвим, якщо я, від її ім*я, ще раз подякую Олександру Анатолійовичу за його людяність та надзвичайну доброту.

# Роман2017-05-28 18:24:31
Смійтесь - смійтесь. Але я Вас прошу майте повагу, хочаб через те, що ця "колишня повія" зараз свою фірму має! (ВІП ПРІОРТЕТ). До неї жодна контролерша того не досягала.