Отзыв о компании ООО "КОМПЛЕКС АГРОМАРС"
Добавлен: 22:20 17.01.2017
Другие названия: ТМ "ГАВРИЛІВСЬКІ КУРЧАТА"

Регионы работы: Киев, Харьков

Никнейм: Гость (работал(-а) в компании и знает её изнутри)
Дата начала работы: 2016
Дата увольнения: 2017

нет

В компанії ТОВ «Комплекс Агромарс» я пропрацювала рік і можу з впевненість сказати що всі негативні коментарії про цю компанію абсолютно правдиві. На наступний день після офіційного влаштування я дізналася що зп нища ніж було обіцяно, а офіційна взагалі 1 500 грн., з часом стало зрозуміло що виплачують її маленькими частинками з затримкою в декілька місяців. Керівництво спілкується не нормативною лексикою можуть переходити на особисті образи, про субординацію тут не чули взагалі. Тут важжають що обідня перерва не може тривати більше 15 хв. Хоч офіційно обід триває годину. Коли керівництво у вікно побачило що ви вийшли в обід з тереторії Вам починають «судоржно» телефонувати ваш керівник секретарі та Ваші колеги щоб Ви негайно явилися до власників компанії, як виявлялося потім по незначним питанням які можна вирішити в телефонному режимі або взагалі через якийсь час. Мені самій не раз телефонували в обідню перерву з вимогами знайти когось з колег, коментуючи « З під землі мені його дістаньте, або я не знаю що з вами зроблю» з претензіями різного характеру керівництво може телефонувати далеко після роботи та у вихідні з криками «Ти що не бачиш хто тобі телефонує, чому в тебе так шумно» . В цій компанії діє тільки метод кнута Вас будуть ображати та принижувати знімати премію без доречних обгрунтуваннь ( а премія це все що більше 1500 грн офіційної ставки) навіть якщо Ви будете зі шкури лізти щоб довести що ви чогось варті до цього віднесуться як до норми. При звільненні на нову роботу відправили негативну характеристику де облили брудом та рекомендували не брати на роботу ні в якому випадку(на щастя на новій роботі мене навіть підтримали, де я успішно працюю тривалий час і дуже цим задоволена). Трудову взагалі вдалося забрати тільки з допомогою юриста. А ще з моменту подачі заяви на протязі місяця мені телефонували з погрозами ( коли я говорю про погрози то я маю на увазі погрозу життю та здоровю) кожного дня, доки я не залучила до цієї справи юриста і перестала відповідати на телефонні дзвінки. Тому обирати Вам чи воно того варте. Щоб Вам не говорили та ця компанія має таку репутацію, що приходячи на нове місце Вам будуть хіба що співчувати.