Отзыв о компании ПАН Логистик
Добавлен: 14:18 30.09.2016
Другие названия: Пан Логістик

Регионы работы: Киев, Житомир, Павлоград, Дружковка, Днепропетровск

Описание деятельности:  Экспедиция

Никнейм: Анастасія (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2010

Доброго дня, шановні претенденти на відкриті вакансії в компанію ПАН Логістик! Дуже добре, що ви заздалегідь цікавитесь відгуками про нашу компанію, але я хочу дещо прояснити ситуацію... Всі негативні відгуки пишуть з заздрістю і почуттям ненависті претенденти на посаду менеджерів з логістики або продажу, які не пройшли випробувальний термін, і компанія-конкурент, яка не може заспокоїтись, що ПАН випереджає її по розвитку та доходу. Я, як ніхто знаю, скільки директор вклав власних сил, коштів, часу, знань, емоцій і частинку себе в цю компанію. Не за один рік набирався існуючий штат в комнанію. 100 чоловік!!! Це цифра? НІ!!! Це години, тижні, роки клопіткої роботи з кожним із них, величезний документообіг за кожен місяць за кожним логістом (продавцем, водієм, юристом і т.д), сотні тисяч виплаченої заробітноі плати і великі надії на кожного із них. Дуже прикро читати слова-образи в адресу директора. Він дійсно живе цією компанію і допомає всім працівникам! Працівник виріс з менеджера на керівника - будь ласка, матеріальну допомогу на лікування або на придбання житла - будь ласка, за професійні досягнення - відпустка за кордон будь ласка, багато проводите часу на робочому місці - абонемент в Спорт Лайф будь ласка, новий телефон - будь ласка! Працюйте віддано, чесно, ефективно і Ви завжди будете вдячні за можливість працювати в нашій компаніі!

компанія дуже лояльно відноситься до зрадників. я би, на місці директора, не розраховувала по зп людей, які йдуть до конкурентів або на свій хліб з контактами наших замовників і перевізників. А на крадіїв готівки за перевезення, диз палива взагалі б заяву писала! Все! обідня перерва закінчилась - йду працювати!!!!!!