Отзыв о компании Сан Ин БЕВ Украина
Добавлен: 09:22 15.09.2016

Регионы работы: Ивано-Франковск, Одесса, Симферополь, Черкассы

Никнейм: Гость (работал(-а) в компании на момент написания отзыва)
Дата начала работы: 2016

Гарний досвід роботи. Виробітка стресостійкості

Доброго дня. Турбує питання оплати праці для торгових представників від вашої компанії. Тому що ваш представник ООО "Фонд" ще з травня не виплачує людям заробітну плату, при чому ставляться плани, а мотивації нуль, адже чоловіки живуть за заробітну плату своїх дружин, або беруть борг. Бояться звільнитись тому що, керівник може взагалі не віддати гроші, які чесно заробили торгові представники. У мене запитання: Як компанія, яка асоціює себе як лідера на ринку не може проконтролювати свого представника в м. Черкаси? Адже таким чином підривається і ваш авторитет, як роботодавця, окрім того мотивації нуль. Рабство в світі відмінили давно, а на ООО "Фонд" воно і далі існує. Просимо вас як міжнародну сильну компанію поставити жорстокі умови по виплаті заробітної плати для людей, які представляють вашу компанію, тому що Трудове законодавство повністю порушується ООО "Фонд". Адже ст. 115 КЗпП приписує виплачувати заробітну плату не рідше двох разів на місяць із проміжком часу між виплатами не більш як шістнадцять календарних днів.Окрім того, Закон "Про компенсацію громадянам втрати частини доходів у зв'язку з порушенням строків їх виплати" і Положення про порядок проведення компенсації громадянам втрати частини грошових доходів у зв'язку з порушенням термінів її виплати прямо поширюються тільки на підприємства, установи і організації всіх форм власності і господарювання. Компенсація виплачується при затримці виплати заробітної плати на календарний місяць і більше. Я не розумію яким чином ви можите6 допускати такого роду правопорушення. Прошу вас відреагувати.